ARTYKUŁY
 • Jesteś w: EuroAtlas.pl » Archiwum lipiec, 2021

 • lip
  30

  Jakiego rodzaju sprzęt należy zabrać na wyprawę w góry

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Spędzanie wolnego dnia w plenerze to wciąż popularny sposób na urlop lub też parę dni wolnego. Sporą pochwalić mogą się nasze rodzime góry, zaczynając od tych najbardziej obleganych a więc Tatr, po pasmo Karkonoskie, Beskidy czy też Bieszczady
 • lip
  28

  Najcudowniej wypoczywać na Podlasiu

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Każda pora jest dobra, aby wybrać się na Podlasie. Region ten uwodzi przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najbardziej uroczą porą na wypoczynek na Podlasiu jest wszakże sezon letni, kiedy bogactwo i okazałość rzek i jezior jest namacalna najbardziej. Wszystkiego co ma do zaoferowania ten teren nie da się zobaczyć w krótki weekend.
 • lip
  20

  Najlepszy odpoczynek nad Morzem Bałtyckim? Garść rzeczy, o których nie słyszałeś

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letnich wakacji. Nadmorskie kurorty posiadają różnorodną ofertę dotyczącą rozrywki i noclegów w zależności od rozmiarów i położenia. Istnieją w kraju miejsca słynące z bardzo zadbanych i urokliwych plaż. Natomiast nierzadko jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadmorskie miejscowości posiadają bardzo małą i krótką plażę. Tak jest przykładowo w Sopocie. Poza tym modne kurorty są zazwyczaj bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
 • lip
  15

  Wykąp się w termach

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Jesteś emerytem? Cierpisz na wiele chorób? Pragniesz udać się na świetne wczasy, lecz nie masz pomysłu, jaki kierunek obrać? Mamy dla ciebie fantastyczne wiadomości – w tym tekście powiemy ci, dlaczego warto pojechać w tym roku w Tatry.
 • lip
  14

  Co należy wiedzieć,jeśli jesteś organizatorem konferencji i marzysz, żeby odniosła ona sukces?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Konferencje są to wyjazdy większej ilości ludzi, podczas których omawia się dany temat. Istnieją ich różne rodzaje,jak polityczne, naukowe, biznesowe. Wszystkie one wymagają różnego rodzaju przygotowania i organizacji. Co jest ważne przy zorganizowaniu naprawdę dobrej konferencji?
  Gdańsk, Łódź, Kraków. Wszystkie te miejscowości organizują konferencje o szerokiej tematyce. I to właśnie jest sprawą pierwszorzędną.
 • lip
  09

  Niecodzienna wycieczka w słoneczne, urocze zakątki

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Wycieczka w ciepłe zakątki to świetny pomysł na odpoczynek zarówno latem, jak i w zimie. Dobrze jest zdecydować się na egzotyczne miejsce, aby poznać nową kulturę, zwyczaje, roślinność lub kuchnię.
  Jeśli marzą nam się piękne krajobrazy, wybujała roślinność a także egzotyka, zdecydujmy się na Sri Lankę.
 • lip
  09

  Zwiedzajmy różnorakie miasteczka w niedocenianych regionach Polski

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Bardzo często dzieje się tak, iż kiedy jedziemy w jedno miejsce i się tam nam spodoba, to później także odpoczywamy w tym samym miejscu, lub ogólnie w tym identycznym regionie. A przecież jest tak sporo ciekawych miejsc, które tylko czekają na to, aby je odnaleźć, aby je zobaczyć oraz żeby się w nich zakochać, iż z pewnością nie możemy się zamykać jedynie w tym co znamy i lubimy.
 • lip
  09

  Gdzie udać się na urlop?

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Coraz częściej wybiera się na urlop mniej znane zakątki Polski. Znudziły się już oblegane turystyczne zakątki, pełne tandetnych rozrywek, tak samo kiczowatych pamiątek i co najważniejsze, przepełnionych turystami. Dokąd więc pojechać, by kontemplować uroki Polski w pełnej odsłonie?
 • lip
  07

  Preferowane rozwiązania – wycieczka do słonecznej Hiszpanii

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  Z pewnością każdemu z nas, zapracowanych przydałby się choćby niezwykle krótki urlop. Niemałym zainteresowaniem w ostatnim czasie, też wśród Polaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii wskazać można moc inspiracji, co pozwolą szybko oraz efektywnie odnaleźć energię do życia. Opcji do wykorzystania nie zabraknie, dlatego warto w sposób systematyczny weryfikować aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już wielokrotnie jedną z najlepszych decyzji, jaką podjęli zaawansowani podróżnicy.
 • lip
  07

  Polecane oferty na wakacje

  Kategoria: Turystyka, Wakacje
  W końcu przyszło lato. Zima w tym roku wyjątkowo dała nam w kość. Dlatego długie i ciepłe dni są dla nas wybawieniem. Cudowna aura, jaka panuje za oknem, niezwykle nas rozprasza. Nie potrafimy skoncentrować się na naszych powszednich sprawach. Szukamy jakiejkolwiek wymówki, by chociaż na moment odciąć się od zajęć i pomyśleć o nadchodzącym wielkim krokami urlopie. Wielu z nas z pewnością już wykupiło w jednym z biur podróży rodzinną wycieczkę w jakimś przepięknym kraju za granicą. Jeśli my jeszcze tego nie uczyniliśmy ,to najwyższa pora, aby to zrobić. W innym wypadku może dla nas braknąć ciekawych ofert.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.