ARTICLES
 • Cze
  06

  Z jakich powodów opłaca się zarezerwować wyjazd na letni urlop first minute?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  W najzimniejszych miesiącach roku nostalgicznie oczekujemy na wiosnę i lato. Dłuższe i pełne słońca dni wzbudzają energię do życia po pełnym obowiązków dniu i ochoczo planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Aczkolwiek za oknem jest nieustannie zimno, szaro i smutno jest to idealny czas na zaplanowanie letniego urlopu. Z jakich powodów właśnie teraz?

  eccoholiday. biuro podróży
  Rezerwacja pobytu wypoczynkowego w cudownym miejscu, z dużym marginesem czasowym, niesie ze sobą wiele korzyści. Biura podróży rywalizują w pomysłach na wakacje first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszego wykupu kuszą też liczne promocje, które w powszechnej ofercie są ekstra płatne, jak np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Cena wczasów także może zostać okazyjnie obniżona.

  Zobacz tu, sprawdź ofertę (https://www.kasprowicza13.pl/wielkanoc-szklarska-poreba) naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo niskie stawki, więc nie będziesz żałować!

  W takim wypadku aktualna jest zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, gdyż ilość ofert wczasów przecenionych może być niezmiernie mała, albo bardzo krótkim terminem na rezerwację.

  Dlaczego akurat first minute?Poza mnóstwem promocjami , na korzyść wakacji first minute występuje więcej pozytywnych aspektów. Tworząc plan wakacji dużo wcześniej możemy wyznaczyć sobie w pracy dogodny termin bez wielkiej rywalizacji z koleżeństwem z pracy, którzy nie myślą jeszcze o nadchodzących wakacjach. Dodatkowo, jeżeli nie dysponujemy sumą do opłacenia wybranej oferty wakacyjnej, możemy zapłacić za nią w ratach. Taka opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Pieniądze przekazuje się w ratach o dowolnej wielkości. Data w której ostatnia transza musi wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry i odnotowywany w umowie.

  wakacje, wczasy
  Źródło: http://www.eccoholiday.com/

  Nie zapominajmy również o najważniejszej zalecie wcześniejszej rezerwacji urlopu, czyli o szerokim wyborze ofert. Gdy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem zaczną regularnie rosnąć, do biur podróży zawitają nieprzebrane tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie zaplanowali wakacyjnej przygody, będą musieli pocieszyć się tym co pozostało .

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.