ARTICLES
 • Sty
  13

  Z jakich powodów opłaca się zarezerwować wyjazd na letni urlop first minute?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  W najzimniejszych miesiącach roku nostalgicznie oczekujemy na wiosnę i lato. Dłuższe i pełne słońca dni wzbudzają energię do życia po pełnym obowiązków dniu i ochoczo planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Aczkolwiek za oknem jest nieustannie zimno, szaro i smutno jest to idealny czas na zaplanowanie letniego urlopu. Z jakich powodów właśnie teraz?

  eccoholiday. biuro podróży
  Rezerwacja pobytu wypoczynkowego w cudownym miejscu, z dużym marginesem czasowym, niesie ze sobą wiele korzyści. Biura podróży rywalizują w pomysłach na wakacje(zobacz: agroturystyka zieleniec) first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszego wykupu kuszą też liczne promocje, które w powszechnej ofercie są ekstra płatne, jak np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Cena wczasów także może zostać okazyjnie obniżona.

  Zobacz tu, sprawdź ofertę (https://www.kasprowicza13.pl/wielkanoc-szklarska-poreba) naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo niskie stawki, więc nie będziesz żałować!

  W takim wypadku aktualna jest zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, gdyż ilość ofert wczasów przecenionych może być niezmiernie mała, albo bardzo krótkim terminem na rezerwację.

  Dlaczego akurat first minute?
  Poza mnóstwem promocjami , na korzyść wakacji first minute występuje więcej pozytywnych aspektów. Tworząc plan wakacji dużo wcześniej możemy wyznaczyć sobie w pracy dogodny termin bez wielkiej rywalizacji z koleżeństwem z pracy, którzy nie myślą jeszcze o nadchodzących wakacjach. Dodatkowo, jeżeli nie dysponujemy sumą do opłacenia wybranej oferty wakacyjnej, możemy zapłacić za nią w ratach. Taka opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Pieniądze przekazuje się w ratach o dowolnej wielkości. Data w której ostatnia transza musi wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry i odnotowywany w umowie.

  wakacje, wczasy
  Źródło: http://www.eccoholiday.com/

  Nie zapominajmy również o najważniejszej zalecie wcześniejszej rezerwacji urlopu, czyli o szerokim wyborze ofert. Gdy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem zaczną regularnie rosnąć, do biur podróży zawitają nieprzebrane tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie zaplanowali wakacyjnej przygody, będą musieli pocieszyć się tym co pozostało .

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.