ARTICLES
 • lis
  23

  Gdzie spędzić w tym roku Sylwestra?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Sylwester to jeden z takich dni w roku, kiedy chcemy, by wszystko było według planu. Przywitanie Nowego Roku traktujemy niesamowicie poważnie. Zazwyczaj przykładamy wielką wagę do tego, w jaki sposób spędzimy to wyjątkowe wydarzenie. I choć są tacy, którzy ostentacyjnie nie uznają Sylwestra i traktują go jak każdy inny dzień, to jednak wielu z nas oddaje się sylwestrowemu szaleństwu.

  szampan

  Autor: sugarbomb.sweets
  Źródło: http://www.flickr.com
  Zazwyczaj organizujemy ten dzień o wiele prędzej. Chcemy, by wszystko było perfekcyjnie. Ci, którzy zamierzają świętować nadejście kolejnego roku w którymś luksusowym kurorcie, powinni pomyśleć o tym już latem. Wówczas jeszcze jest szansa, że zabukujemy bez problemu noclegi. Pozostawiając sobie to na ostatnią chwilę możemy narazić się na olbrzymi stres. To także ryzyko, że sylwestra spędzimy w domu.

  Sylwester 2014 to zaproszenie do doskonałej zabawy i naprawdę warto to wykorzystać. Tej nocy jest dozwolone bawić do samego ranka i nikt nie zacznie nam liczyć drinków. Reguła jest tylko taka- im weselej, tym lepiej! Stąd też niesłabnącą popularnością cieszą się wielkie fety na rynkach. Każdego roku największe polskie miasta organizują moc atrakcji. Na wielkiej, podświetlanej scenie koncertują popularne gwiazdy. Panuje atmosfera radości i zabawy.

  Wciąż jeszcze niezwykle popularne są prywatki w domach. Jest to zdecydowanie oszczędniejsza opcja. Zwykle zapraszamy bliskich znajomych, z którymi zrzucamy się na produkty spożywcze. Jeszcze lepszym sposobem jest podzielenie się pracami. Wówczas gospodarz imprezy nie będzie miał tyle do roboty. Niezwykle popularne są zabawy tematyczne. Tego typu przebieranki to doskonała zabawa, którą długo się wspomina.

  Możemy też połączyć Sylwestra z wycieczką do jakiegoś czarodziejskiego miejsca. Sylwester w Krakowie czy w Pradze na pewno na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. To świetna propozycja dla wszystkich par. Te miasta są wprost idealne dla miłosnych wyznań. Wieczorne spacery w świetle księżyca w towarzystwie wspaniałych zabytków to wyjątkowe przeżycie.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.