ARTICLES
 • Lut
  23

  Miasto Kraków – zarówno tradycyjny jak i nowoczesny klimat

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Kiedy planujemy wycieczkę do Krakowa to przeglądamy jakie zabytki oraz atrakcje turystyczne tam na nas wyczekują. Chcemy posiadać pewność, że obejrzymy wszystko co najistotniejsze i iż cała podróż zakończy się naszym wielkim usatysfakcjonowaniem. Nie mniej warto powiedzieć, iż to właśnie w Krakowie znajduje się największa galeria handlowa w Małopolsce, a co się z tym wiąże, chociażby z tego powodu należy ją zobaczyć.

  dworzec kolejowy w Krakowie
  Autor: Piotr Drabik
  Źródło: http://www.flickr.com
  Galeria handlowa w Krakowie może nas zaskoczyćKtoś ma szansę wspomnieć, że po co ma spacerować w tym mieście po galerii handlowej, jak posiada je także w swoim mieście. Prawda mimo wszystko jest taka, że każda galeria (więcej szczegółów) jest inna, może nam zaproponować nie tylko inny wystrój i inne sklepy, lecz również oraz zróżnicowane kwoty.

  Jeśli po przeczytaniu tego tekstu uważasz, że warto jest głębiej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj luxury hotel spa.

  Galeria handlowa w Krakowie oferuje nam niespełna 300 marketów, więc z pewnością odnajdziemy coś właściwego dla siebie, a kto wie, może przy okazji okaże się, iż uda nam się coś kupić taniej, niż mielibyśmy możliwość nabyć to samo we własnej galerii – sprawdź to.

  Jak do niej trafić

  A co jeżeli chcemy zrezygnować z zwiedzenia tej galerii, bo boimy się, że do niej nie trafimy i co straszniejsze zgubimy się w tym mieście? Bez wątpienia tego rodzaju wątpliwości nie powinny nam popsuć przyjemności z odwiedzenia tej galerii, bo znajduje się ona w samym centrum, niedaleko dworca kolejowego, a co się z tym łączy, dotrzemy tam bez żadnego kłopotu, a gdybyśmy odnotowali jakieś kłopoty, to przecież zawsze o drogę mamy szansę zagadnąć przechodniów.

  Nie tylko stare rzeczy mogą nas zachwycić

  Zazwyczaj jeżeli udajemy się do innego miasta, to koncentrujemy się na tym, żeby zwiedzić to co jest stare, co zapisało się już na listę zabytków i co niejako jest konieczne do przejrzenia. A jednak warto również popatrzeć na to co nowe, co niedawno zostało wybudowane, a co jest ważnym komponentem nie tylko danego miasta, lecz też i całej społeczności. Zwłaszcza jeżeli jest to akurat Galeria Krakowska, opisywana jako najznaczniejsza galeria handlowa w calutkiej Małopolsce, bez wątpienia warto ją porównać z tymi galeriami, które są u nas i które już mieliśmy okazję zwiedzić.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.