ARTICLES
 • Sty
  28

  Może krótki odpoczynek nad jeziorem?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  To straszne, gdy w trakcie letniego weekendu, przykładowo w połowie sierpnia, zamiast odpoczywać w fajnym miejscu, niestety zarabiamy na chleb lub najzwyczajniej siedzimy w mieście. A może by tak najzwyczajniej wyskoczyć na Mazury? Należy się śpieszyć, ponieważ rośnie moda na Mazury, także wśród obcokrajowców, zatem bardzo realne, że za pewien okres czasu Mazury, chociaż ciągle śliczne, nie będą tak dziewicze, nieodkryte.

  Często szczególnie taka młodsza część społeczeństwa sądzi, że Mazury są fajne, ale dla starszych osób, rodzin z dziećmi oraz nudziarzy.

  Jeśli nie jesteś pewien, czy opublikowane na tej stronie informacje są dość precyzyjne, to zobacz źródło (http://patataj.com/), które zostało wykorzystane do napisania tego tekstu.

  Najzupełniej zły obraz Mazur! Np. Giżycko, urokliwy Ełk czy Mikołajki w czasie sezonu wakacyjnego wprost tętnią życiem, a więc nawet zwolennicy imprez do białego rana nigdy nie powinni za bardzo narzekać na nudę, brak fantastycznych rozrywek!

  Szczególnie ełcka promenada jest miejscem, gdzie na miłośników nocnego życia oczekuje dużo fajnych lokali. Jednak Mazury to głównie wypoczynek nad wodą. A gdy w rachubę wchodzą mazurskie jeziora, ciężko co najmniej kilka minut nie pływać na kajaku!

  spływ kajakowy
  Autor: Joshua Mayer
  Źródło: http://www.flickr.com

  Można tak naprawdę powiedzieć, że choć dużo słyszy się o niezbyt przyjemnych wypadkach w trakcie kajakowania, to w zasadzie nie należy się przesadnie przejmować.

  Szukasz dodatkowych materiałów na omawiany tu temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej fototapety wymiary a przekonasz się, że to było bardzo proste.

  Prawda jest taka, iż kajaki są w zupełności bezpieczne – więcej tu . Naturalnie zakładając, że w kajaku są trzeźwe osoby, które do tego mają kapoki. To bardzo ważne, aby docenić bardzo dużą rangę bezpieczeństwa.

  Istotne jest także to, aby zwrócić większą uwagę na niebo – wiadomo, pogoda szybko się zmienia, zatem czymś mało przyjemnym jest złapanie wielkiego deszczu – z burzą, w czasie kajakowania, na środku ogromnego jeziora. Jednakowoż tak czy siak w większości Mazury są fajną krainą, która powoduje, iż człowiek może nareszcie odpocząć.

  Nigdy nie należy sądzić, że przynajmniej krótki weekend gdzieś na Mazurach nie sprawi, iż najzwyczajniej w świecie będziemy miło wspominać owy wypad. A więc: nie ma sensu kisić się w mieście, skoro można jechać do Mrągowa albo Rynu. To niesamowite miejsca. To zapewne oczywiste?

  Źródło: www.kaylon.pl
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.