ARTICLES
 • Wrz
  23

  Majorka i Tajlandia – świetne miejsca na spędzenie miłych wakacji.

  Posted in Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Majorka i Tajlandia to dwa wspaniałe miejsca stanowiące gwarancję udanego wypoczynku. Wspaniałe chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, odważni poszukiwacze przygód, jak i amatorzy tańca i upojnej zabawy. Zarówno Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których poznać można imponujące zabytki, wypocząć na piaszczystych plażach i jeść wytworne specjały.
  w Tajlandii
  Autor: VnGrijl
  Źródło: http://www.flickr.com
  Majorka to głównie globalna stolica zabawy i clubbingu. Za dnia można wypocząć na piaszczystych plażach. Zjednać się z przyrodą pływając w czystych falach Morza Śródziemnego.

  Czy masz ochotę zgłębić swoją znajomość rzeczy na zaprezentowany temat? Więc chcielibyśmy nakłonić Cię do naszych kolejnych artykułów – kliknij hiperłącze do witryny.

  Zachwycać się majestatycznym pejzażem prześlicznych gór Serra de Tramuntana, między nimi Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje liczne atrakcje też po zmierzchu. Kiedy przychodzi wieczór Majorka zamienia się w wielką imprezę! Nie bez powodów mówią o niej popularne utwory gatunku dance. Rozkosznie jest spędzać noce na imprezowaniu, zawieraniu nowych przyjaźni i popijaniu fantazyjnych alkoholi w towarzystwie energicznej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno upojne lato wraz z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum dedykowane wybitnemu kompozytorowi.

  Przynajmniej raz w życiu należy zwiedzić Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z przyjemnością gości spragnionych doświadczeń podróżnych. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest doskonałym miejscem dla osób pragnących zetknąć się z egzotyczną kulturą. Egzotyczne zabytki, unikalne okazy roślinności, oryginalne to tylko niektóre zalety tego cudownego państwa.

  Poświęć chwilę i sprawdź tu sylwester w szklarskiej porębie analogiczne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaintrygują, więc nie wahaj się zbyt długo:)

  Bangkok, stolica kraju, co roku ugaszcza miliony podróżnych, by mogli skosztować wyśmienitej tajskiej kuchni, poznawać unikalną architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni wrażeń oglądać turnieje tajskiego boksu – muay thai. Silne wrażenia związane ze spotkaniem z obcą kulturą idealnie harmonizują chwile spędzone na ciepłych miękkich piaskach tajskich plaż.

  Zarówno na Majorce, jak i w Tajlandii osoby w różnym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach odszukają coś dla siebie. Warto przed wyjazdem zasięgnąć wiedzy w biurze podróży, czy stronach WWW dotyczących różnych cech tych lokacji. Warto też zapytać na forach poświęconych turystyce – ich bywalcy z radością podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zaproponują sposoby spędzania czasu. Oba rejony bowiem są doskonałe zarówno dla wielbicieli przyrody, egzotycznych obyczajów, jak i amatorów porządnej beztroskiej zabawy!

  Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia udanych wczasów z pewnością oba miejsca okażą się prawdziwym rajem. Z całą pewnością możemy polecić również Hiszpanię. Nasz wpis jednak dobiega końca, więc szczegóły poznasz na stronie Ludzie z ograniczonymi funduszami tak samo jak i dysponujące szerszym budżetem nie będą żałować chwil spędzonego w żadnym z tych miejsc.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.