ARTICLES
 • Kwi
  20

  Majorka i Tajlandia – świetne miejsca na spędzenie miłych wakacji.

  Posted in Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  Majorka i Tajlandia to dwa wspaniałe miejsca stanowiące gwarancję udanego wypoczynku. Wspaniałe chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, odważni poszukiwacze przygód, jak i amatorzy tańca i upojnej zabawy. Zarówno Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których poznać można imponujące zabytki, wypocząć na piaszczystych plażach i jeść wytworne specjały.
  w Tajlandii
  Autor: VnGrijl
  Źródło: http://www.flickr.com
  Majorka to głównie globalna stolica zabawy i clubbingu. Za dnia można wypocząć na piaszczystych plażach. Zjednać się z przyrodą pływając w czystych falach Morza Śródziemnego.

  Czy masz ochotę zgłębić swoją znajomość rzeczy na zaprezentowany temat? Więc chcielibyśmy nakłonić Cię do naszych kolejnych artykułów – kliknij hiperłącze do witryny.

  Zachwycać się majestatycznym pejzażem prześlicznych gór Serra de Tramuntana, między nimi Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje liczne atrakcje też po zmierzchu. Kiedy przychodzi wieczór Majorka zamienia się w wielką imprezę! Nie bez powodów mówią o niej popularne utwory gatunku dance. Rozkosznie jest spędzać noce na imprezowaniu, zawieraniu nowych przyjaźni i popijaniu fantazyjnych alkoholi w towarzystwie energicznej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno upojne lato wraz z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum dedykowane wybitnemu kompozytorowi.

  Przynajmniej raz w życiu należy zwiedzić Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z przyjemnością gości spragnionych doświadczeń podróżnych. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest doskonałym miejscem dla osób pragnących zetknąć się z egzotyczną kulturą. Egzotyczne zabytki, unikalne okazy roślinności, oryginalne to tylko niektóre zalety tego cudownego państwa. Bangkok, stolica kraju, co roku ugaszcza miliony podróżnych, by mogli skosztować wyśmienitej tajskiej kuchni, poznawać unikalną architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni wrażeń oglądać turnieje tajskiego boksu – muay thai. Silne wrażenia związane ze spotkaniem z obcą kulturą idealnie harmonizują chwile spędzone na ciepłych miękkich piaskach tajskich plaż.

  Zarówno na Majorce, jak i w Tajlandii osoby w różnym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach odszukają coś dla siebie. Warto przed wyjazdem zasięgnąć wiedzy w biurze podróży, czy stronach WWW dotyczących różnych cech tych lokacji. Warto też zapytać na forach poświęconych turystyce – ich bywalcy z radością podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zaproponują sposoby spędzania czasu. Oba rejony bowiem są doskonałe zarówno dla wielbicieli przyrody, egzotycznych obyczajów, jak i amatorów porządnej beztroskiej zabawy!

  Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia udanych wczasów z pewnością oba miejsca okażą się prawdziwym rajem. Z całą pewnością możemy polecić również Hiszpanię. Nasz wpis jednak dobiega końca, więc szczegóły poznasz na stronie Ludzie z ograniczonymi funduszami tak samo jak i dysponujące szerszym budżetem nie będą żałować chwil spędzonego w żadnym z tych miejsc.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.