ARTICLES
 • wrz
  19

  Restauracja w Bossanova przyciąga klasyczną elegancją

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Stolica Dolnego Śląska, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne turystycznie i jednocześnie uniwersyteckie, dysponuje znakomitą podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

  Można się o tym przekonać przeglądając chociażby witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, ujawnia ogromną ilość propozycji zaskakujących dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia potrafią zauroczyć rzesze odwiedzających miasto turystów. Ich ogromny wybór i zróżnicowanie pozwala także mieszkańcom na ciekawe kulinarne podróże po swoim mieście. Odwiedzając kolejne restauracje można zwiedzać kulinarny świat nie wyjeżdżając miasta.

  Niemalże wszystko, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w zakresie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia warte zainteresowania. Jednakowoż nie tylko samo miasto dostarcza interesującej oferty. Także okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Jest taki pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim nieprawdopodobnym urokiem wielu gości. Pałac, który obecnie został przekształcony w prestiżowy hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo położony w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu rozpoczyna się w XVIII wieku. Obiekt został wybudowany w stylu barokowym, zaś jego pierwszym właścicielem był von Heermann. W następnych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Po okresie socjalizmu, w czasie którego obiekt zatracił swoje reprezentacyjne funkcje, nadszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ukazującym swoją nową, dzisiejszą odsłonę wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „hotel Szklarska Poręba”.

  hotele w Szklarskiej Porębie

  Autor: Edunews Polska
  Źródło: http://www.flickr.com

  W wykwintnym otoczeniu majestatycznego parku doskonale komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też powodu Bossanova czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to najlepsze] miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Z całą pewnością jednak najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich przymiotach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel (centrum spa na podlasiu) szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

  Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Wpisując frazę Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert powinna pojawić się strona domowa hotelu Bossanova. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i wyjątkowo uroczą galerię zdjęć. Fotografie wiernie oddają nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.