ARTICLES
 • paź
  06

  Egipt jest wciąż znakomitą destynacja wakacyjną!

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Nasz świat jest zbyt łatwy, abyśmy musieli siedzieć wyłącznie w kraju ojczystym. Oczywiście i na terenie Polski nie brak niezmiernie wielu uroczych miejscówek, ale jeśli posiadamy tylko kasę, paszport oraz wolne, bez dwóch zdań musimy bardzo docenić wyjazdy za granicę. A zresztą trudno przekonywać ludzi do wyjazdów – tzn. w 2013 roku wypoczywało za granicą najwięcej Polaków w historii. To doskonale pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z polskich miast to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Chociaż naturalnie nie ma większego sensu poruszyć w owym tekście tematów biznesowych. Przydałoby się chociażby na moment wypocząć, nareszcie zapomnieć o kasie.

  eccoholiday
  Wyśmienitą destynacją dla zwykłego Polaka jest z pewnością Egipt.

  Jeśli masz chęć znaleźć artykuły na prezentowany temat, to przejdź tam (https://entrevilles.pl/) i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

  Zapewne pewni czytelnicy powiedzą, że w końcu i tak nie ma bardziej typowego miejsca na odpoczynek, niźli Egipt. Jednakowoż należy pamiętać, iż nierzadko rzeczywistość jest taka, że to co trochę oklepane, jest najlepsze. Przecież last czy first minute we właśnie Egipcie to bardzo dobra szansa na odpoczynek w jakby nie patrzeć egzotycznym kraju, lecz jednak za względnie niewielkie pieniądze. Oferty first minute możesz znaleźć pod tym linkiem. Zapewne jest bardzo wielu ludzi, których i tak nie stać na nawet weekend nad polskim morzem, ale ogólnie ciężko powiedzieć, że dla fanów egzotyki można zaoferować coś sporo tańszego, aniżeli właśnie Egipt.

  W zasadzie Egipt to perfekcyjna destynacja – mili ludzie, chociaż z pewnością traktują turystów jak dojne krowy: głównie bogaci Rosjanie ich tak rozpieścili, dosyć niewielkie ceny, pyszne jedzonko, idealna pogoda oraz wiele zabytków w klasie 0 powodują, że Egipt (w serwisie) pewnie nie jawi się nam jak eden – jest zbyt biednie oraz brudno, lecz tak czy sial jeśli nie jesteśmy jakimiś snobami, którym tylko Meksyk albo Hawaje w głowie, pewnie będziemy pod wielkim wrażeniem!

  egipt

  Autor: Adam Inglis
  Źródło: http://www.flickr.com

  Sporo osób dopytuje się czy tak naprawdę jest jakikolwiek sens rezerwować first albo last minute – przede wszystkim boimy się o swoje bezpieczeństwo. Cóż – tak naprawdę odpoczynek w Egipcie jest bezpieczny. Wiadoma sytuacja – kierowcy jeżdżą jak wariaci, lecz w końcu chyba nie ma zbyt wielu Polaków, którzy wypożyczają auto na miejscu. Poza tym, choć sytuacja polityczna na obszarze Egiptu znacząco się zmieniła, chyba na gorsze, to jednak w dalszym ciągu typowy podróżny nie musi obawiać się o własne bezpieczeństwo. Chociaż trzeba zachować ostrożność.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.