ARTICLES
 • Lip
  09

  Wakacje na Kanarach nie muszą być takie drogie, jak sądzisz

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Sezon urlopów w pełni. Większość z nas pewnie już zdążyła wrócić z urlopowych wypraw do szarej codzienności. Teraz, opaleni i pełni cudownych wspomnień, zasiadamy za nasze biurka i zabieramy się do roboty. Ale znajduje się wśród nas grupa osób, którzy zostawili sobie tę przyjemność na końcówkę sezonu. Jest to bardzo dobre wyjście z wielu powodów.

  Zachód słońca, morze
  Autor: planetka
  Źródło: www.sxc.hu
  Przede wszystkim, bardzo oszczędne. Wyjazdy poza sezonem, na przykład we wrześniu, są już dużo tańsze.

  Zaciekawił Cię omawiany wątek? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy wpis (https://www.coraltravel.pl/last-minute/tunezja), który z pewnością bardzo Cię zainteresuje. Zobacz!

  Poza tym, nie natkniemy się na takie tłumy plażowiczów. Większość rodzin musi jeździć na urlop w lecie, ze względu na dzieciaki, które we wrześniu idą do szkół. Jeżeli jednakże nie jesteśmy w tej grupie i możemy pojechać na urlop jesienią, warto wziąć pod uwagę wakacje na Wyspach Kanaryjskich.

  Nie od dziś wiemy, że wczasy na Gan Canaria to gwarancja wspaniałego odpoczynku. To niepowtarzalne miejsce na Ziemi, które ma najlepszy klimat, jak twierdzą touroperatorzy, oferujący wakacje właśnie w tym miejscu. Ogromne plaże oraz dzika przyroda pochodzenia wulkanicznego każdego roku zwabia tysiące letników, spragnionych odpoczynku, jak również niezapomnianych atrakcji. Na Gran Canaria wakacje trwają okrągły rok!

  Powinniśmy wykorzystać opcję last minute na Teneryfę i sprawdzić to na swojej skórze. Oprócz wspaniałych pejzaży i romantycznych plaż, Wyspy Kanaryjskie to także okazja do wyśmienitej zabawy.

  Jeżeli musisz sprawdzić rzetelność informacji zawartych w tym materiale, to kliknij tutaj oraz zweryfikuj info u źródła (http://transcom-system.com.pl/pl/referencje/wspolna-karta) a uzyskasz całkowitą gwarancję w takiej sprawie.

  Tubylcy utrzymują się przede wszystkim z turystyki, dlatego możemy być pewni, że nie będziemy narzekać na nudę.Lanzarote last minute to świetne miejsce dla pasjonatów golfa lub nurkowania. Amatorzy tej pierwszej dyscypliny mają możliwość spędzać cudowne chwile, oddając się ukochanej pasji wśród piaskowych wydm nieopodal morza lub w środku jednego z mnóstwa wulkanów.

  Z kolei dla pasjonatów nurkowania oczekują niesamowite przykłady flory i fauny morskiej. Fuereteventura last minute to także wspaniałe miejsce na różnego rodzaju spotkania integracyjne lub konferencje. Przeprowadzanie interesów w takich okolicznościach przyrody to prawdziwa przyjemność. Poza tym, rozbudowana baza noclegowa oraz świetna kuchnia przypadną do gustu każdemu.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.