ARTICLES
 • sie
  22

  Poznaj walory naszego kraju – najlepsze opcje na wycieczkę

  Posted in Turystyka, Wakacje
  W Polsce jest dużo urokliwych atrakcji turystycznych. Może nie aż tyle co w choćby Hiszpanii bądź USA, ale i tak Polacy nie mogą mieć żadnych kompleksów – bo tak się składa, że zamieszkujemy w ładnym kraju. Naprawdę każdy region w Polsce to miejsce, gdzie żądni atrakcyjnych widoków mają okazję odnaleźć naprawdę sporo.

  Można śmiało powiedzieć, że Pieniny, Gdańsk albo Olsztyn są takimi miejscami, które są w stanie się spodobać. Sugerowanie, iż nie jesteśmy pięknym krajem jest całkowicie bezsensowne. Fakty są takie, że nierzadko zagraniczni turyści są pod ogromnym wrażeniem. Może wielu ludzi nie potrafi doceniać uroków Polski, bo ładne widoki niejako się nam nieco przejadły. Ta teoria w sumie miałaby dużo sensu, bo nawet Portugalczycy bądź Australijczycy często nie umieją docenić walorów zamieszkiwanego przez siebie kraju. Rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy…

  Poczekalnia w hotelu

  Autor: Amanda N Sherrington
  Źródło: http://www.flickr.com

  Gdy będziemy tak sobie jeździć po kraju, pewnie będziemy tak jakby musieli korzystać z usług hotelowych. A jak jest z hotelami w naszym kraju? Generalnie o solidny, przedni pod wszystkimi względami hotel tak wielce ciężko to tak naprawdę nie jest. Jednakowoż pod pewnymi wyjątkami: trzeba sprawdzić najpierw to, które hotele Olsztyn są istotnie OK. Czyli byłoby doskonale, gdybyśmy mieli możliwość jeszcze przed przyjechaniem do hotelu sprawdzić czy istotnie hotel – https://coraltravel.pl/Egipt/Hurghada/hotel/STELLA-DI-MARE-BEACH-RESORT—SPA—MAKADI-BAY/3936/40-1513-24FF.html – jest korzystny dla zwykłego podróżnego. Na całe szczęście działa spora liczba serwisów rezerwacyjnych, zatem naprawdę się nie wydaje, abyśmy mieli ogromny kłopot z trafieniem na porządny hotel, np. Hotel (coraltravel.pl/Grecja/Kreta/hotel/DIOGENIS-BLUE-PALACE/10397/40-1762-24FF.html) Garden. Naturalnie za tę cenę, którą spokojnie możemy akceptować. Bo wiadoma sytuacja: w szczególności na polskiej prowincji, która jest bardzo urokliwa, lecz przy tym trochę odsunięta na dalszy plan, nie jest zbytnio prosto o te noclegi, które są eleganckie, nieźle prowadzone, a do tego relatywnie tanie. Miejmy tylko nadzieję, że ciągle branża noclegowa w naszym kraju będzie bardzo szybko się rozwijała, być może ogromna impreza sportowa na miarę EURO 2012 może pomóc?

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.