ARTICLES
 • paź
  05

  Bieszczady to super miejsce na wyjazdy w polskich górach

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Kiedy zastanawiasz się, dokąd udać się na urlop, być może niezłym pomysłem będą przykładowo góry. Wyjazd w polskie góry ma właściwie same zalety – między innymi jest relatywnie tania. Porównując koszt wyprawy w Bieszczady i wycieczki za granicę, zdecydowanie dojdziesz do wniosku, że dla Twojego konta będzie o wiele lepiej wybrać pierwszą opcję. Chyba każdy Polak był nad polskim morzem, Bieszczady jednak wciąż są miejscem, które nie jest zwiedzone przez wiele osób.

  widok na Bieszczady

  Autor: Andrzej Wójtowicz
  Źródło: http://www.flickr.com
  Bieszczady to rewelacyjne miejsce na zielone szkoły w górach. Zdecydowanie każde dziecko będzie zachwycone tym miejscem – a raczej nikomu nie trzeba mówić, że dzieci doskonale bawią się zawsze właśnie w takich nieco odludnych miejscach. Wysłanie dziecka na zieloną szkołę w Bieszczady niewątpliwie zostanie przez nie docenione. Bieszczady to ponadto genialny kierunek wypraw jeżeli chodzi o rodzinne spędzanie wakacji – . Możliwość chodzenia po górach na pewno zauroczy każdego. Warto zwrócić szczególną uwagę na fantastyczne kwatery w Bieszczadach. Wystarczy zajrzeć na portale internetowe kilku ośrodków wypoczynkowych mieszczących się w Bieszczadach aby zauważyć, jak fantastycznie są zorganizowane. Między innymi Bieszczady są słynne ze swojej gościnności – a konkretniej rzecz ujmując, z swojej gościnności słynni są mieszkańcy Bieszczadów.

  Polonina Wetlinska

  Autor: Przemyslaw Kozuch
  Źródło: http://www.flickr.com

  Mnóstwo ośrodków wypoczynkowych to kwatery, które są stworzone przez mieszkańców Bieszczadów, w związku z czym zwykle możesz liczyć na jakieś dodatki. Gospodarz bez wątpliwości chętnie opowie Ci o najlepszych trasach górskich oraz wskaże, gdzie są najfajniejsze restauracje w okolicy. Poza tym właścicielki takich ośrodków zwykle będą chciały dla Ciebie gotować. Nie opieraj się, bowiem możliwość spróbowania klasycznej bieszczadzkiej kuchni to naprawdę ogromna szansa i rarytas. Większość ośrodków wypoczynkowych oferuje możliwość zamówienia wyżywienia na czas pobytu, dlatego nie wahaj się ani chwili – zdecydowanie warto skorzystać z takiej możliwości. W Bieszczadach zazwyczaj możesz fantastycznie odpocząć od tłumu miasta, które masz na co dzień.przejdź (link do strony)Serdecznie polecamy wybór Bieszczadów jako miejsca Twojego przyszłego urlopu – to naprawdę najlepszy pomysł, a zwłaszcza wyjazd do .

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.