ARTICLES
 • cze
  24

  Sezon w pełni – wybieramy się na wycieczkę życia

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Gdynia to jedno z piękniejszych jak również i najważniejszych miast, które znajduje się na polskim wybrzeżu. Jest to miasto położone nad Zatoką Gdańską. Wraz z Gdańskiem oraz Sopotem, Gdynia współtworzy aglomerację trójmiejską, która jest jednym z bardziej drogich zakątków w kraju, jeśli chodzi o wartość nieruchomości. Każdego roku Gdynia a także inne nadmorskie kurorty zarabia ogromne pieniądze z turystyki.

  Poznań

  Autor: Marcin Chady
  Wyjątkowa bliskość Morza Bałtyckiego oraz Sopotu i Gdańska sprawia, że Gdynia co rok musi być gotowa na obsłużenie tysięcy turystów, którzy nie przyjeżdżają już wyłącznie z innych zakątków naszego kraju. Gdynia staje się popularna także poza granicami kraju. Taka sytuacja powoduje, że noclegi w Gdyni muszą być już na najwyższym europejskim poziomie.

  Jeżeli zafascynował Cię ten temat, poznaj ponadto inne nasze serwisy (https://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-afryce/kenia), ponieważ przedstawiają one zbliżony temat, więc na pewno Cię zainteresują.

  Baza turystyczno-hotelowa Gdyni ostatnimi czasy została solidnie poszerzona. Wszystko to z powodu goszczenia przez nasz kraj wybitnych sportowców starego kontynentu. Mimo, że Gdynia nie była miastem organizatorem, to z racji bliskości Gdańska wzięła na siebie zadanie odbarczania tego miasta, i przyjęła wielu gości pod swoje skrzydła. Noclegi Gdynia na pewno będą dla nas najlepszym rozwiązaniem, albowiem jest to miasto, które musi kojarzyć się jak najlepiej. Wszystko dlatego, że wedle badań opinii publicznej mieszkańcy Gdyni są ludźmi, którzy są niezmiernie zadowoleni ze swojego miejsca zamieszkania.

  Kolejnym miastem, które chociaż nie leży nad pięknym polskim morzem, jest znakomitą alternatywą jeżeli chodzi o spędzenie kilku dni urlopu, jest Poznań. Ta stolica Wielkopolski jest zdecydowanie największym miastem swego regionu. Jest to miasto, które scala elementy polskiej tradycji oraz dynamicznego rozwoju. Praktycznie każdy hotel w Poznaniu jest zarezerwowany w wakacyjnym okresie. Nie tylko Polacy decydują się na zwiedzenie miasta słynnych koziołków. Coraz częściej do Wielkopolski przyjeżdżają także obywatele Niemiec. Z całą pewnością spowodowane jest to dobrą komunikacją a także rozwinięta infrastrukturą. Nie raz szybciej do Poznania można dostać się z Berlina, niż z Warszawy. Kto jeszcze nie był w stolicy Wielkopolski, bezapelacyjnie powinien zarezerwować sobie parę dni, na wojaże po tym wyjątkowo pięknym mieście.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.