ARTICLES
 • wrz
  04

  I w kolejną podróż. Czyli o osobach, co stale podróżują

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Są osoby stale w ruchu, bardzo szybko przeskakujące z miejsca na miejsca, bez momentu wytchnienia i refleksji. te osoby nie robią tego z własnej woli, no może trochę tak, w większości jednakowoż wypadków są zmuszani do tego typu postępowania przez okoliczności. To osoby, jakie pracują w wielu miejscach, przemieszczają się z jednego kraju do kolejnego, z jednego inny kontynent. Nie jest istotne, czy w nocy czy w dzień, lotniska, hotele zawsze stają przed nimi otworem.

  Zwiedzanie miasta

  Autor: Isa Ruiz
  Źródło: http://www.flickr.com

  Ich drugi dom to istotnie te ]samoloty oraz hotele. Czują się w nich jak w domu u starych znajomych. Nie odczuwają skrępowania, jak zwykle zajmują miejsce, jak we własnym samochodzie, znają pilotów i obsługę wielu hosteli (tak się właściwie zdarza, że powracają do tych samych hosteli, być może to pragnienie ciepła?). Przywykli do takiego życia: preferują małe hotelowe mydełka, suszarki hotelowe, ręczniki, specyficzny zapach, jakiego nigdy nie poczują w swoim domu. Starają się nie marudzić, gdyż kto zobaczy przez życie tyle, co oni. Jedni siedzą w domu, inni podróżują po świecie. Oni są w tej drugiej grupie i stale podkreślają, iż są dzięki temu w bardzo korzystnym położeniu.

  Czasami tylko trochę doskwiera, kiedy rodzina jakaś nieznana, dom jakiś nieprzyjemny i pusty, choć w hotelu przeważnie bywa jakoś przyjemnie. A po powrocie do domu, kłopoty…Dorastający syn w ogóle się nie słucha pytając się, gdzie ojciec podziewał wcześniej, to samo córka. Kiedy w końcu udaje się złapać nic porozumienia to znów trzeba wyruszyć w trasę, by przywitać się ze znajomymi z hotelu. Znów w drogę, ślą nam pozdrowienia piloci, z jakimi często podróżujemy, oni też zupełnie prowadzą takie życie, ale znajdują się po innej stronie barykady – prowadzą tych wszystkich biznesmenów, ludzi pracujących ciągle poza domem, w kolejną podróż, jak przywódcy stada.

  Warty polecenia wpis? Jeśli tak myślisz, sprawdź inne tego rodzaju materiały na rozpatrywany temat – bez grymaszenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (http://www.ctlgroup.pl/wyswietl/jak-zapakowac-skrzynie-biegow-oraz-silnik-do-wysylki).

  Najkorzystniej mają Ci bez rodzin, bo nikt na nich nie czeka. Często tego typu osoby nie planują żadnych poważnych związków, a jak już są z kimś w związku, to wybierają człowieka, który ma dość identyczny tryb życia. Nie chcą się angażować, bo po co? Po co wylewać uczucia, jak zaraz wsiąkną w ziemię codzienności i nie będzie po nich śladu. Na emeryturze, zdają się myśleć, będziemy w stanie poskładać te wszystkie plany i obietnice, jakoś je się ułoży, stworzy dom, stałe miejsce na ziemi, stały punkt odniesienia. Na razie nie, bo kolejny samolot zaraz ma odlot.

  Może Cię zainteresować:

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.