ARTICLES
 • Lis
  26

  Czy należałoby w tej chwili inwestować pieniądze w nieruchomości?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Posiadanie kolosalnych pieniędzy w aktualnych czasach może napawać strachem. Eksperci z dziedziny finansów biją na alarm, że dużymi krokami zmierza do nas hiperinflacja. Środki płatnicze mogą niebawem stracić swą wartość. Dlatego zachowanie ich na lokacie w banku nie koniecznie jest solidnym pomysłem. Warto się zastanowić nad innymi, opcjonalnymi sposobami ich inwestowania. Niewątpliwie powinno się je zainwestować w złoto czy srebro.

  hotelowy korytarz
  Autor: Blake Handley
  Źródło: http://www.flickr.com
  Ale są także inne możliwości. Na przykład nieruchomości są nader dobrym sposobem umiejscowienia kapitału, bo mogą uchronić przed spadkiem wartości pieniędzy, lecz zarówno dzięki nim jest możliwe pomnażanie pieniędzy.

  Jeśli zaintrygował Cię ten artykuł, kliknij też na ten serwis, gdyż jest tam podobny świetny tekst (http://horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/zima-2019-2020/) – on także jest warty polecenia.

  Niewątpliwie nieruchomości pomogą uchronić gotówkę przed utratą jej wartości. Nie oznacza to jednak, że każda lokata w nieruchomości jest rzetelna.

  Bezkonkurencyjne okazje, najniższe ceny! To wszystko jest tutaj, chodź, spójrz na stronę (https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/dolnoslaskie/wroclaw/wroclaw-salon-firmowy-12), a bez dwóch zdań się nie zawiedziesz!

  Niestety tak nie jest. Aby dokonać rzetelnych inwestycji na rynku należy mieć dużą wiedzę z tej dziedziny. I to zarazem teoretyczną, jak i posiadać praktykę wyszukiwania dobrych nieruchomości. Fach to niełatwy, ale można się go wyszkolić. Wobec tego w jakie nieruchomości należałoby zainwestować? Zobacz również:

  pokój hotelowy
  Autor: Rory Finneren
  Źródło: http://www.flickr.com

  Bez wątpienia hotele są rzetelną inwestycją kapitału. Hotel ma ten plus, że może wytwarzać zysk przez cały rok. Oczywiście musi być dobrze usytuowany, żeby zapewniał bezustanny przepływ urlopowiczów. Ośrodki wypoczynkowe są bez wątpienia owym miejscem. Ale także w gigantycznych miastach można wyrobić sporo gotówki. I nie koniecznie lokując kapitał w branżę hotelarską. Na początek należałoby zacząć od małych nieruchomości, takich jak mieszkania czy małe domki. Nauka inwestowania w nieruchomości niesie ryzyko straty gotówki na skutek niewłaściwych decyzji inwestycyjnych.

  Dlatego rozpoczynanie od czegoś skromnego jest nadzwyczaj dobrą decyzją. Oczywiście jest tu mowa o małych domach czy mieszkaniach, które kupuje się tylko w tym celu, żeby je wynająć. Dzięki inwestycji w mieszkania, hotele czy domki uchroni się pieniądze przed utratą ich wartości. Oprócz tego zbuduje się kolumnę aktywów, bo te nieruchomości rzeczywiście generują przepływ gotówki. I zysk z najmu może być wyższy niż z lokaty bankowej. I to znacznie go przewyższać.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.