ARTICLES
 • Paź
  31

  A może przenocujemy co najmniej jedną nockę na Wilanowie?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Giemzów to miła część Łodzi- najmniej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakowoż nieco peryferyjny charakter tej dzielnicy szybko się zmienia. Zapewne wiele osób mogło usłyszeć o choćby takiej inwestycji nieruchomościowej jak Giemzów – podobno to osiedle zamieszkują tylko tak zwane lemingi, lecz to trochę zbyt krzywdząca opinia.

  sypialnia
  Autor: Engyles
  Źródło: http://www.flickr.com
  Jeśli ktoś w takim razie pragnie mieszkać w Łodzi, ale jakby nie patrzeć nie jarają go ogromne wieżowce, generalnie chce mieszkać na uboczu, bez wątpienia powinien na serio pomyśleć czy kupno nieruchomości zlokalizowanej na terenie Giemzowa nie jest być może jedną z najlepszych decyzji.

  wilanow
  Autor: T. S. Smith
  Źródło: http://www.flickr.com

  Jednakowoż skupmy się przede wszystkim na krótszym pobycie na Giemzowie – zatem turystów, którzy szukają doskonałej przystani do zwiedzania całej Łodzi gorąco uprasza się, aby najzwyczajniej w świecie rozejrzeli się po tych hotelikach. Co prawda nie jest ich dużo, to w końcu niewielka, stojąca na uboczu dzielnica, lecz i tak o elegancki hotel względnie niewygórowany pod względem cenowym, nie jest tak ciężko jak o choćby szybki przejazd edenbus.com.pl/oferta/przewozy-do-niemiec-lubin-legnica-jelenia-gora/ przez Łódź w czasie szczytu…

  Z jakich przyczyn akurat Giemzów jest fantastyczną bazą wypadową? Cóż, Łódź to bardzo duża miejscowość, zatem szczególnie przyjezdni z niedużych miast mają święte prawo czuć pewien dyskomforcik. Na całe szczęście rzeczywistość jest taka, że zawsze można zwiedzać w trakcie całego dnia miasto czy robić w niej interesy, a na wieczór zjeżdżać na jakże miły, spokojny Giemzów. W sumie to nieco zabrzmiało jakby na terenie tej miejscowości podróżni mogli natrafić tylko na błogi spokój, i nic ponadto. Jednakowoż akurat w taki sposób w żadnym wypadku nie należy patrzeć na ową dzielnicę. Przecież w tej części mieszczą się urokliwe parki albo pałace. Nie ma za wielu lepszych miejsc do spacerowania, aniżeli tutejsze ścieżki. Zatem: porozglądajmy się za Dworem Giemzów i bez niepotrzebnego zwlekania nareszcie dostrzeżmy mega atuty jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.