ARTICLES
 • Lip
  09

  W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. Gdzie wybrać się na urlop?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Nareszcie doczekaliśmy się lata. O pogodnych dniach marzyliśmy już od tak dawna. Zima w tym roku wyjątkowo dała się nam we znaki. W długie, chłodne wieczory spędzaliśmy czas, oglądając wesołe zdjęcia z zeszłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, gdy tylko nikt nie patrzył, wertowaliśmy ulotki agencji podróży poszukując najlepszych wycieczek.

  Tymczasem, wakacje (https://eccotravel.eu/wietnam/) już niedługo. Jeszcze kilka tygodni i będziemy błogo wylegiwać się na gorącej plaży oraz wesoło baraszkować w lazurowym morzu.

  Jeśli fascynuje Cię tego rodzaju problematyka, zerknij pod link (http://uannynowytarg.pl/Nowy_Targ__atrakcje_turystyczne_ktore_warto_zobaczyc,17,7) tam zawarte także Cię bardzo zaciekawi. Nie czekaj więc i kliknij tu!

  Nie możemy się już doczekać tej swobody.

  Biuro podróży Orlica, jak co roku, proponuje nam mnóstwo wspaniałych atrakcji. Można wprost przebierać w wycieczkach. Od pary już lat najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów Polaków jest niewątpliwie zagranica. Przywykliśmy do luksusów, które zapewniają nam zagraniczne kurorty. Dalekie państwa dają nam także gwarancję słonecznej aury podczas całego pobytu. Nie wyobrażamy już sobie udanego urlopu bez bezkresnej plaży, błękitnego morza oraz obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego, podobnie jak w poprzednich sezonach, wakacje spędzimy w jakimś z modnych, zagranicznych kurortów.

  Wakacje w Chorwacji
  Źródło: www.orlica.pl

  Wielką renomą cieszą się oczywiście wycieczki do Grecji. Ten kraj jest jednym z najczęściej nawiedzanym przez Polaków miejscem w Europie. Nie ma co się temu dziwić. Przecież jest to kraj stworzony do wypoczynku. Życie upływa tam błogo i leniwie. Wspaniała pogoda dopisuje. Grecja to państwo niesamowitych starożytnych zabytków. Nie należy też zapominać o świeżej kuchni, która przyciąga smakoszy z całego świata.Uwielbiamy również spędzać wakacje w Turcji. Jest to niesamowity kraj, piękny, tak jak na przykład egzotyczna Tajlandia – .

  Obok historycznych budowli jeszcze ze starożytności pojawiają się nowoczesne hotele. Wspaniałe plaże gwarantują wczasowiczom mnóstwo atrakcji, a kuchnia zniewala orientalnymi przyprawami.

  Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Kraj piramid od dawna jest najchętniej wybieranym miejscem odpoczynku dla Polaków.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.