ARTICLES
 • Lip
  29

  Szukasz niebanalnego sposobu na organizację weekendu? Wybierz spływ po rzece!

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Aktywne przebywanie pod gołym niebem okazuje się bardzo ważne dla zdrowia i kondycji, jak także i dla samopoczucia. Spływy kajakiem gwarantują możliwość łączenia ruchu ze świetną zabawą, a równocześnie umożliwiają podziwianie cudownych widoków. To doprawdy wspaniały pomysł na spędzanie wolnego dnia lub urządzenie jakiejś imprezy towarzyskiej.

  spływ
  Autor: Jura Park Bałtów
  Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl
  Wybierz sprzęt i płyń

  Turystyka rzeczna cieszy się w Polsce coraz znaczniejszym powodzeniem, ponieważ zawiera to co dobre: aktywność pod gołym niebem i cudowne okoliczności przyrody. Miłośnicy kajaków wybierają w równym stopniu spokojne jeziora i rozlewiska rzek. Dużo emocji dostarczają także spływy górskimi rzekami, w jakich można brać udział i kajakiem i pontonem. Zainteresowaniem turystów cieszy się choćby rafting Bardo, inaczej mówiąc spływ malowniczym przełomem Nysy Kłodzkiej. To kilka godzin wyśmienitej rozrywki i ładnych widoków. Skala trudności rzeki w rzeczonym miejscu pozwala brać udział w zajęciach nawet przedszkolakom, zatem taki spływ okaże się pomysłem na familijne spędzanie wakacji.

  Kluczowe jest bezpieczeństwo

  Wybierając się na spływ pontonem albo kajakiem, należy mieć pewność, że strzegą nas profesjonaliści. Staje się to szczególnie ważne, gdy na podobny spływ zabieramy dzieci.

  Zaciekawił Cię niniejszy artykuł? Jeśli tak, to bez wahania zobacz, co jest w ofercie (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Kreta/hotel/HERONISSOS_/1309/40-1783-24FF.html), która tyczy się pokrewnej problematyki.

  Rafting w Bardo to spływ organizowany przez specjalistów, którzy zajmują się tym od wielu lat i zaliczyli wskazane szkolenia. Oddawany w ręce klientów sprzęt jest często kontrolowany i konserwowany, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa uczestników spływu. Rafting w Bardo to ponad trzy godziny świetnej rozrywki i cudownych widoków.

  Jeśli niniejszy materiał jest według Ciebie ekscytujący, sprawdź źródło a przeczytasz w tamtym miejscu inne tego typu informacje. One także na pewno okażą się dla Ciebie wartościowe.

  Namawiam wypróbować ich przejdź na stronę.

  rafting Bardo - Dolina Kłodzka
  Autor: Trevor Mattea
  Źródło: http://www.flickr.com
  Pomysł na intrygującą imprezę okolicznościową?

  Rafting będzie ciekawą formą spędzenia czasu imprezy okolicznościowej. W sytuacji gdy poszukuje się niebanalnego pomysłu na organizację wieczoru panieńskiego, osiemnastki lub szuka interesującego podarunku przy okazji dużej uroczystości, rafting doskonale się sprawdzi. Organizator spływu jest w stanie zadysponować odpowiednią liczbą pontonów i zabezpieczeń, aby obsłużyć liczniejsze grupy, a podobny pomysł bez wątpienia spotka się z aplauzem.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.