ARTICLES
 • sie
  24

  Nieodzowne tekstylia hotelowe. Każdy kierownik hotelu powinien to wiedzieć

  Posted in Turystyka, Wakacje
  W obecnych czasach każdy hotel musi posiadać pościel, ręczniki, szlafroki, również inne konieczne tekstylia. Poza wyposażeniem pokoi w meble każdy hotel powinien dbać o kupno właściwej liczby tekstyliów. Tekstylia hotelowe to nazwa łączna każdego typów obrusów, pościeli, serwet, bieżników, pokrowców na krzesła, serwetek materiałowych, narzut, chodników materiałowych, ręczników, szlafroków, kapci, firan, oraz zasłon koniecznych w hotelu. Tekstylia hotelowe są przeważnie oznakowane logo hotelu. Temat znakowania hotelowych tekstyliów jest istotna ze względów wizerunkowych.

  pokój hotelowy

  Autor: bizmac
  Źródło: http://www.flickr.com
  Ładnie prezentujące się logo hotelu powiększa jego autorytet i czyni, że goście czują się wyjątkowo. Firmy tekstylne wychodzą naprzeciw pragnieniom hotelarzy proponują rozmaite wersje szlafroków. Są one z kołnierzem szalowym, z kapturem, również z prostym wykończeniem. Każdy hotel – www.coraltravel.pl/Egipt/Marsa-Alam/hotel/RESTA-GRAND-RESORT/6262/40-4471-24FF.html – ma możliwość wyselekcjonować poręczną dla siebie długość, również fason płaszcza kąpielowego. Najbardziej popularnym sposobem oznaczenia tych produktów są hafty na kieszeniach szlafroków. Tekstylia hotelowe jak te szeroka gama tekstyliów hotelowych winny być systematycznie i precyzyjnie prane.

  Zazwyczaj tekstylia hotelowe wytwarzane są z bawełny, jednakże, by się wyróżnić, warto sięgnąć po odmienne wyjścia. Na rynku osiągalne są już ręczniki z włóknem bambusowym, sojowym, lub lnianym. Są one milsze w dotyku, bardzo dobrze chłoną wodę i, co najważniejsze, nadzwyczaj dobrze się piorą. Z pewnością nie stracą na jakości po częstych praniach. Właściciele budynku hotelowego częstokroć dobór właściwych tekstyliów zlecają doświadczonym projektantom wnętrz.

  Projektanci ci wybierają odpowiednie tkaniny jak np. tkaniny na zasłony , style, formy, oraz kolory. Zestawiają narzutę na posłanie do firanek, albo zasłon, sporządzając oryginalne połączenia, które konstruują atmosferę w pomieszczeniu. Nieraz zmiana tekstyliów hotelowych na inny krój, lub odcień absolutnie odmienia wnętrze. Dobór tekstyliów hotelowych jest w tej chwili coraz większy i od ich odpowiedniego wyboru jest zależny luksus zamieszkujących w nim gości. A gdy ludzie są zadowoleni, właściciel ma pewność że jego hotel – www.coraltravel.pl/Egipt/Marsa-Alam/hotel/HILTON-MARSA-ALAM-NUBIAN/6252/40-4597-24FF.html – wcale nie będzie pusty.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.