ARTICLES
 • lut
  18

  Tajlandia – kolorowe kipiące życiem państwo kontrastów, które bezsprzecznie warto odwiedzić!

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Lato z wolna dobiega końca. Wizja majaczącej na horyzoncie jesieni i liści spadających z drzew wprawia Cię w depresyjny nastrój? Najwyższa pora to zmienić.
  W jaki sposób? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki.

  wynajem

  Autor: septober
  Źródło: http://www.sxc.hu

  domy

  Autor: Club de Lucha Burlada
  Źródło: http://www.flickr.com
  Wystarczy, że udasz się do nabliższego biura podróży i zarezerwujesz odpowiedni bilet.

  Już istnieje autorska witryna (http://www.astorhotel.pl/spa/pakiety-spa/) – kliknij w poniższy link, przeczytaj temat i zostaw proszę swój komentarz. Będziemy usatysfakcjonowani.

  Dokąd? Idealnym miejscem na odpoczynek z dala od codziennych obowiązków jest niezaprzeczalnie Tajlandia Pogoda stanowi jeden z jej rozlicznych „atutów” (dowiedz się o pogodzie w Tajlandii). Bardzo często słupki rtęci sięgają tu trzydzieści stopni Celsjusza. Skąpane w słońcu plaże kuszą zmarzlaków z całego świata. Co roku przyjeżdżają tu dziesiątki tysięcy zmęczonych chłodem i szukających ciepła urlopowiczów. Zresztą nie sposób się temu dziwić. Któż z nas nie marzy czasem o chwilach błogiego relaksu na leżaku z drinkiem w ręku. Fascynujące widoki albo przechadzki brzegiem morza to nie jedyne atrakcje, jakimi może poszczycić się Tajlandia wycieczki do stolicy kraju również dostarczą sporej dawki niezapomnianych wrażeń (zobacz wycieczki w Tajlandii). Wszak nie bez powodu owa metropolia bywa nazywana azjatyckim „miastem aniołów” i „rezydencją szmaragdowego Buddy”.

  Niesłychanie kolorowe, przyjazne turystom, tętniące życiem miasto przykłuwa uwagę podróżnych, w szczególności słynna ulica Khaosan, która nigdy nie zasypia czy State Tower, czyli najwyższy budynek w Tajlandii.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.