ARTICLES
 • cze
  23

  Posiadać hotel czy nie mieć hotelu, to jest pytanie

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Inwestycja w budynki mieszkalne nie jest tak pewna, jak się na pozór zwykle ludziom wydaje. Zdarzają się wypadki, kiedy ryzyko [utraty kapitału bywa bardzo duże.

  obrazeczek - przemysł

  Autor: Marcin Polak
  Źródło: http://www.flickr.com
  Dzieje się tak czasem w wypadku inwestycji w hotele.
  światła led

  Autor: darkday
  Źródło: http://www.flickr.com
  Po to, aby włożyć kapitał we własny [pensjonat, potrzeba oprócz samego kapitału jeszcze dużych umiejętności kierowania takim obiektem. Już nie jeden inwestor w Polsce skorzystał z dotacji unijnych, znalazł właściwe tereny inwestycyjne, wybudował hotel i musiał go sprzedać, ponieważ hotel nie przynosił profitów. dziać się tak może,dlatego, że umiejscowienie hotelu zostało niewłaściwie wybrane lub [alufinish] sam hotel wybudowano w sposób nie funkcjonalny. Można tego uniknąć, kupując przygotowane nieruchomości dla hoteli. Wybór bywa duży. W każdym obszarze Polski odnajdzie się trochę takich obiektów – zobacz stronę.

  Sprawdź bogate w treść rekomendowane informacje, mające potrzebne informacje na przedstawiany temat – wejdź więc w to miejsce i poznaj wiadomości, które Cię fascynują.

  Są nieruchomości dla hoteli mające duży standard, są również takie w które należy dodatkowo włożyć środki własne, robiąc w nich remont.

  Taśma

  Autor: Photography_Gal
  Źródło: http://www.flickr.com/
  Istnieje jeszcze jedna, mniej ryzykowna, chociaż także mniej zyskowna opcja, jeżeli idzie o inwestycje hotelowe. Chodzi o wykupienie pojedynczych pokoi i najmowanie ich operatorowi. Operacja owa nosi miano condohotelu. Przychód wówczas jest stały. Dodatkowym plusem jest to, iż nie musimy posiadać tak ogromnej fortuny, jak w wypadku, kiedy nabywamy tereny inwestycyjne i budujemy własny obiekt. Musimy jednak pamiętać, by nie inwestować bez sprawdzenia zatem wytypować właściwie lokalizację, aby nasz apartament nie świecił pustkami.

  Sposobów inwestycji w nieruchomości jest kilka, sprawdź . Jednym z bardziej zyskownych lecz i ryzykownych, jest wkładanie kapitału w hotele. Turystyka bowiem rozwija się stale, pod warunkiem, że wybierzemy właściwy rejon.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.