ARTICLES
 • cze
  22

  Jakiego typu powinno być nowatorskie lotnisko? Co musi się w nim znajdować?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Od dnia, gdy pojawiły się tanie linie lotnicze częściej podróżujemy samolotami. To oczywiste, gdyż skoro jest taniej i wygodniej, to korzysta się z tego rodzaju możliwości. W ślad za tym powstaje coraz więcej lotnisk, jakie oferują różnorodne usługi dodatkowe ułatwiające podróżowanie.

  port lotniczy

  Autor: Dave Taylor
  Źródło: http://www.flickr.com
  Tego typu usługi to z pewnością parking oraz oferta hotelowa. Każde najlepsze lotnisko powinno mieć to dopracowane do perfekcji, by bez wątpienia te usługi zachęcały, a nie zniechęcały turystów. Jeśli chodzi o parking, to musi być zlokalizowany bardzo blisko lotniska, ponieważ dojście z niego na lotnisko nie było problematyczne- parking w pobliżu lotniska. Jeżeli jest dalej, to konieczny jest sprawnie działający transport na lotnisko. Świetnie działa to na przykład na lotnisku Pyrzowice.

  Tego rodzaju parking również powinien być bezpieczny oraz bez przerwy monitorowany, by ktoś nie włamał się do naszego samochodu, jak będzie na nas oczekiwał, jak będziemy podróżować. Nocleg na lotnisku może zdawać się czymś dziwnym, lecz coraz większa ilość osób to właśnie wybiera. To niezwykle komfortowe, kiedy od razu po przylocie można skorzystać z komfortowego noclegu na miejscu- http://avoca.pl/subj2,noclegi.html. Nie trzeba nigdzie jechać, by się przespać. Dość często lotniska są naprawdę oddalone od centrum miasta, a i jest też tak, iż przyjeżdżamy w określone miejsce na jedną dobę.

  Bezsensownie w takiej sytuacji wjeżdżać do miasta, gdy jesteśmy w stanie przenocować na lotnisku i to w bardzo wygodnych warunkach. Szkoda czasu na jakieś kombinacje, jak na miejscu jest wszystko czego wymagamy. Ceny nie są zbyt niskie, lecz na takie komfortowe warunki to zwyczajne. W centrum miasta zapłacilibyśmy jeszcze więcej.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.