ARTICLES
 • Lis
  24

  W jaki sposób znaleźć niedrogie połączenia lotnicze?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Obecnie podróżowanie stało się tak bardzo popularne oraz dostępne dla niemal wszystkich, że wcale nie dziwi nas, gdy w mediach społecznościowych znajomi codziennie meldują się w dalszych lub bliższych częściach świata.

  To wszystko jest możliwe między innymi dzięki połączeniom lotniczym, które kosztują tak mało jak nigdy dotąd.
  tajlandia z niemiec
  Autor: David Wilson
  Źródło: http://www.flickr.com
  W jakim momencie najlepiej kupić bilety

  Nadal w wielu przypadkach sprawdza się zasada, że kto pierwszy ten lepszy. Nie dotyczy to jednak najpopularniejszych momentów w kalendarzu, typu czas świąteczny albo wakacji – wtedy ceny biletów szybują w górę. Jeżeli planujemy swój wyjazd samodzielnie, trzeba skupić się na mniej popularnych miesiącach i wówczas otrzymujemy właściwie pewność otrzymania bardzo dobrej ceny. Jeśli miejsce naszego zamieszkania znajduje się blisko granicy z innym krajem, miejmy na uwadze, by sprawdzić połączenia również stamtąd, całkiem możliwe, że na przykład Tajlandia z Niemiec będzie znacznie korzystniejsza finansowo – tajlandia z niemiec.
  Gdzie konkretnie kupować bilety
  odbicie - hotel
  Autor: Jori Samonen
  Źródło: http://www.flickr.com
  Dużym zainteresowaniem cieszą się agregatory połączeń lotniczych, gdzie można sprawdzić interesujący nas kierunek, przykładowo Dominikana z Niemiec – dominikana (poszerzone informacje pod linkiem) z niemiec. Na takich stronach można czasami upolować naprawdę atrakcyjną promocję, jednak trzeba równocześnie uważać na prowizje, które bywają doliczane do finalnej ceny biletów.

  Najlepiej przyrównać taką ofertę z tą, która umieszczona jest bezpośrednio na portalu konkretnej linii lotniczej. Tam raczej unikniemy zapłacenia prowizji, tak więc Dominikana z Niemiec może wypaść lepiej dla naszego portfela.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.