ARTICLES
 • sty
  29

  Busem do Niemiec – można podróżować tanio, błyskawicznie, bezproblemowo i komfortowo

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Busy do Niemiec to jeden z najbardziej błyskawicznych i najbardziej rozpowszechnionych środków przewozu, dzięki którym możemy podróżować za naszą zachodnią granicę. W ciągu zaledwie kilku godzin łatwością dotrzemy z praktycznie dowolnego większego miasta w Polsce do dowolnego miejsca w Niemczech.Transport przebiega busami dziesięcioosobowymi. Pojazdy posiadają komfortowe wyposażenie, ogrzewanie i klimatyzację. Podróż busem odbywa się w wygodnych warunkach, ekspresowo i bezpiecznie.

  berlin

  Źródło: www.orlicatravel.pl

  Podróż busem do również jeden z najmniej kosztownych metod na podróżowanie. Pasażer może zabrać jeden duży bagaż: torbę, plecak lub walizkę o maksymalnej wadze przewidzianej i jeden nieduży bagaż podręczny: torebkę, plecak, siatka. Wszelki inny bagaż podlega dodatkowej odpłatności, co należy zaplanować pragnąć przewieźć choćby rower zobacz więcej wózek dla dziecka. Na trasie może pojawić się konieczność przesiadki. Pasażerowie przesiadają się na ogół do pojazdów tego samego przewoźnika, w odróżnieniu do przewozów autokarem, w czasie których nierzadko pasażerowie muszą przesiadać się do autokarów innego przedsiębiorstwa. Należy pamiętać, że w busie istnieje kategoryczny zakaz picia wyrobów alkoholowych i palenia tytoniu. Przewoźnik może nie zaakceptować przewożenia osób znajdujących się pod wpływem alkoholu, odnoszących się do innych niestosownie albo zakłócających spokój pozostałych osób. Busy Polska Niemcy jeżdżą regularnie kilka razy w ciągu tygodnia, wielu przewoźników jeździ także codziennie, zobacz:. W zależności od przewoźnika pasażerowie albo stawiają sikontakta spotkanie w określonym miejscu skąd odbiera ich bus, albo przewoźnik zabiera pasażera z domu i przywozi pod wskazany adres w Niemczech.

  podóże

  Źródło: pixabay.com

  Bilety na busy do Niemiec można kupić różnymi drogami: zamówić przez internet, nabyć w puntach sprzedaży lub bezpośrednio u kierowcy. Należy wciąż pod uwagę, żeby bezwzględnie zamówić bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. Oprócz transportu osób, busy do Niemiec transportują także towary. Jeżeli mamy zamiar wysłać za granicę sporą paczkę możemy skorzystać z takiego sposobu. Przesyłanie towarów busem daje gwarancję, iż dotrą one do odbiorcy na czas i w nienaruszonym stanie, co nie zawsze ma miejsce przy przesyłaniu paczek na przykład kurierem.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.