ARTICLES
 • gru
  07

  Raz na jakiś czas każdy z nas chce uciec od hałasu wielkiego miasta oraz od pracy – warto może wybrać się na Kaszuby

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Cudze chwalicie, swego nie znacie – głosi staropolskie i mądre przysłowie. I jest w tym duża dawka przykrej prawdy. Polacy w ostatnim czasie najchętniej jeżdżą na urlop do ciepłych krajów.

  Tym samym całkowicie ignorują piękno przyrody swojej ojczyzny.
  prawo

  Autor: Dhinakaran Gajavarathan
  Źródło: http://www.flickr.com
  Nasz kraj ma do zaproponowania doprawdy mnóstwo dla tych, którzy mają ochotę poznać jej piękno. Mamy przecież wiele ładnych miasteczek, mamy góry oraz morze. Mamy też cudowne jeziora na Mazurach i Kaszubach. W ogóle Kaszuby są pięknym, chociaż nadal po macoszemu traktowanym regionem Polski. Jeśli ktoś wybiera się na północ Polski, to z reguły pruje nad morze. Wszyscy przejeżdżają przez Kaszuby i pewnie nie myślą o tym, aby się w tym urokliwym zakątku zatrzymać. To duży błąd. Kaszuby to przepiękny widoki – jeziora oraz lasy, przyjemni ludzie, smakowite jedzenie i święty spokój. Doprawdy trzeba je odwiedzić, nim zaczną tam ściągać masy wczasowiczów.

  Ten proponowany serwis www (koneser.eu/lokal/muzeum-polskiej-wodki/), który posiada informacje na opisywany wątek, jest nieziemsko genialny, lecz możesz poznać inne wiadomości w tym temacie, klikając tutaj.

  Tak zdarzyło się dawniej z Mazurami. Zatem jeżeli chcemy odwiedzić ten zakątek, to trzeba pojechać w samo serce Kaszubskiego Parku Krajobrazowego – na przykład do Chmielna. To tu odpoczniemy i naładujemy akumulatory.

  Jeżeli podoba Ci się ten materiał to kliknij w odnośnik do źródła (http://www.naturalhotel.pl/), który przekieruje Cię do witryny, gdzie przeczytasz fascynujące informacje na ten wątek.

  Możemy tu spędzić nawet kilka tygodni i nie dostrzeżemy jak czas prędko mija na rozkosznym leniuchowaniu, zbieraniu jagód, wędrówkach po lesie czy pływaniu w jeziorze.

  Jeśli interesują nas domki Chmielno ma tego typu obiekty pod wynajem. Będziemy mogli wtedy czuć się swobodnie, gdyż będziemy mieć swą kuchnię. Prywatność i ciszę będą nam gwarantowały urokliwe kaszubskie lasy.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.