ARTICLES
 • Gru
  04

  Co można dodawać do oferowanych przez swoją firmę par obuwia, żeby odbiorcy pozytywnie wspominali taki sklep?

  Posted in Bez kategorii
  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, jaki poszukuje jakiegoś pewnego zamysłu na biznes, to z pewnością bierzesz pod uwagę głównie tego typu produkty, jakie mogą być dla człowieka tak zwanym towarem podstawowej potrzeby.

  Wliczają się do nich przykładowo produkty spożywcze bądź odzież albo obuwie.
  wyspa
  Autor: Public domain: Use pics for any purpose
  Źródło: http://www.flickr.com
  okres
  Przykładowo wszyscy ludzie mają po kilka par butów, a w wypadku kobiet ich ilość jest znacznie bardziej znacząca niż w przypadku mężczyzn. Dlatego też otwierając firmę warto jest sprawdzić, czy nasz market nie powinien oferować tego typu pakietu produktów jak buty. Oczywiście najwłaściwiej mogłoby być, żeby oferta należącego do nas marketu była jak najszersza, z tego też powodu w naszym magazynie powinny odnaleźć się buty dla dowolnej grupy wiekowej oraz dla każdej płci (i to w dodatku z rozdziałem na różne sezony). Mało tego, w tego typu sklepie każdy Klient mógłby mieć także wybór pomiędzy podobnymi towarami kilku różnorodnych producentów, przecież znaczenie ma też indywidualny fason. Należałoby zawiązać współpracę z różnorakimi hurtowniami, dzięki temu będziemy mieli pewność, że uzyskujemy asortyment największej klasy w najniższej cenie.
  Dzięki takiej taktyce my także będziemy w stanie zagwarantować swoim prawdopodobnym interesantom najlepszą ofertę. A to obecnie bardzo ważna kwestia. Dzięki temu wszystkie dziecięce sandałki, męskie półbuty czy damskie kozaczki będziemy mogli zaoferować za niskie kwoty.

  Należałoby wykonać precyzyjne badanie rynku, gdyż mogłoby się okazać, że inna spółka także ma do zaoferowania solidne buty w atrakcyjnej cenie. Jeżeli my zaproponujemy do butów pewien bonus, np. dodatkową parę klapek, to takim gestem z pewnością zapiszemy się pozytywnie w głowie własnych interesantów.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.