ARTICLES
 • Cze
  08

  Co to są noclegi tranzytowe oraz kiedy są one organizowane?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Jeżeli myślisz, że propozycja noclegowa kierowana jest głownie do wyjeżdżających na swe wakacje turystów, to jesteś w dużym błędzie. Owszem, różne prywatne kwatery lub Domki wczasowe czy też pensjonaty do urlopowiczów głównie kierują swoją ofertę, jednak nie można zapominać o innych interesantach.
  Przykładowo dużo różnorodnych spółek organizuje seminaria czy kursy dla swoich członków personelu.

  Wielokrotnie są one przeprowadzane akurat przy jakichś centrach biznesowych albo zwyczajnie w hotelach. Z tego powodu między innymi, żeby zagwarantować poszczególnym kursantom między innymi bazę żywieniową i noclegową. Ważne zatem jest to, żeby noclegi zostały złączone razem z innymi ofertami tak, aby interesantom było jak najwygodniej. Posiadają w tym czasie do dyspozycji pokój z jednym lub dwoma łóżkami, łazienkę z wanną albo (przeważnie) prysznicem i dostępem do WI-FI. Są jeszcze inne firmowe wyjazdy, w czasie których to pracodawca powinien zapewnić zatrudnionym przez siebie osobom właściwy nocleg. Chodzi o tzw. wyjazdy integracyjne, które posiadają na celu wzmocnić kontakty pomiędzy wszystkimi pracownikami.
  gość
  Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz
  Następnym typem takiej usługi noclegowej mogą być tzw. noclegi tranzytowe. Są one organizowane w przypadku m.in. wyjazdów objazdowych. W takiej sytuacji, wszystkim uczestnikom imprezy potrzebny jest nocleg na tylko jedną noc w konkretnym punkcie.

  Kolejna może być spędzona już w mieście oddalonym od poprzedniego o nawet kilkaset kilometrów. Nie odróżniają się one zbytnio od zwykłego noclegu, chociaż najczęściej już wcześnie rano należałoby pakować się przed wyjazdem w dalszą trasę.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.