ARTICLES
 • Lip
  11

  Jednośladem przez Warszawę – prosty i niezwykle przyjemny sposób na zwiedzanie stolicy

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Jeżeli poszukujemy jakiegoś interesującego miasta, w jakim moglibyśmy spędzić aktywny jak i ciekawy weekend, to stolica Polski pozostaje jak zwykle ciekawym wyborem.

  Spora ilość wydarzeń kulturalnych oraz możliwości aktywnego spędzenia czasu sprawiają, iż nie będziemy się w tym mieście na pewno nudzić.
  Jeśli udamy się do Warszawy latem, to bardzo dobrym pomysłem na wycieczkę będzie wybór jednośladu jako pierwszego środka komunikacji.Oczywiście, dobrze rozbudowana sieć Autobusów, tramwajów bądź też metra sprawia, że będziemy mogli dotrzeć niemal wszędzie, to jednak wybór jednośladu da nam extra doznania oraz frajdę ze zwiedzania tego najbardziej zaludnionego w Polsce miasta. Jeżeli mowa o temacie jakim są trasy rowerowe Warszawa ma nam wyjątkowo sporo do zaproponowania, a co najważniejsze – ciągle rozbudowywana infrastruktura sprawia, że rower staje się coraz bardziej lubianym środkiem transportu, również codziennej drodze do pracy dla mieszkańców Warszawy.

  Kiedy jesteśmy po raz pierwszy w stolicy, musimy przygotować konkretny plan naszej wycieczki. Warto dokładnie przygotować sobie listę miejsc, które mamy ochotę zobaczyć. Dzięki temu nic istotnego nie może nam umknąć. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w mapy offline, które będziemy posiadać zawsze pod ręką i to bez konieczności posiadania dostępu do sieci.

  W przygotowaniach takiej wycieczki świetnie jest także zaplanować jeden dzień, w jakim po prostu bez jakichkolwiek restrykcji będziemy mogli swobodnie eksplorować zakątki stolicy. Zaczynając od wspaniałych parków po niezwykle ciekawe i smaczne miejsca na gastronomicznej mapie tej aglomeracji, których tutaj nie brakuje.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.