ARTICLES
 • Gru
  05

  Odchudzanie to bardzo trudna sprawa – musimy wykazać się niesamowitą wytrwałością oraz samokontrolą

  Posted in Bez kategorii
  Sądzi się, że przytyć jest dużo łatwiej aniżeli stracić znienawidzone kilogramy. To fakt. Redukowanie masy ciała to droga przez mękę.

  Trwa miesiącami i jesteśmy zmuszone wykazać się sporą chęcią zrzucenia zbędnych kilogramów. Trudno jest nie dać za wygraną w tej walce.
  wczasy odchudzające w górach
  Autor: Reynaers Polska
  Źródło: Reynaers Polska
  turyści
  Powinniśmy wychwalać wszystkie osoby na diecie. Zrzucanie zbędnych kilogramów jest niezwykle ciężkie, w szczególności jeżeli przez dłuższy okres nasz brzuch był przyzwyczajony do słodkości czy wieczornego buszowania w lodówce. Gdy odseparujemy go od tych „przyjemności”, to na pewno się buntuje. Nie zechce dać za wygraną. Wysyła do mózgu miliony sygnałów, że jest głodzony, a my niemiłosiernie cierpimy katusze, mimo że wiemy, że nie możemy podjadać. Dlatego trzeba czasami wyjechać i zmienić środowisko, aby odchudzanie stało się prostsze.
  Należy wybrać się na przykład na wczasy odchudzające w górach. Zmiana zawsze dobrze nam zrobi. Górskie powietrze oraz cudowne widoki zachęcą nas do długich spacerów. Da nam to możliwość spalić mnóstwo kalorii, ale w miłych okolicznościach, a nie na fitness, gdzie na stepperze znudzeni patrzymy w ten sam punkt na murze. Ponadto, profesjonalista zajmie się ułożeniem naszego jadłospisu na posiłki. Nie będziemy więc widzieć lodówki, więc i pokusa podjadania zmniejszy się.

  Na takich wczasach będzie także instruktor, który pomoże nam ocenić prawidłowość naszych wcześniejszych ćwiczeń. Warto zawsze posłuchać rad kogoś doświadczonego i sprawdzić czy pomagają nam one w odchudzaniu.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.