ARTICLES
 • Sty
  18

  Co interesującego dla turystów mogą zaproponować Kąty Rybackie, prezentacja bazy noclegowej w tej miejscowości.

  Posted in Bez kategorii
  Wakacje nad Morzem Bałtyckim kojarzą się przede wszystkim z morskimi kąpielami i plażowaniem, ale w wielu miejscowościach turystycznych także ze świetną zabawą.

  zakup
  aplikacje mobilne
  Są miejsca, które w zasadzie nigdy nie śpią, a imprezy rozpoczynają się rano i rano też kończą. Jednak nie każdemu to będzie odpowiadać, jest dużo osób, jakim przeszkadza gwar, hałas i tłumy bawiących się ludzi. Zdecydowanie bardziej wolą oni ciszę i spokój, daleko od dzikich tłumów. Jak się okazuje, nad naszym morzem również jest sporo tego typu miejsc, w których można się zrelaksować z dala od cywilizacji. Przeważnie są to nieduże rybackie wioski, mające malutką ilość mieszkańców, do jakich w lecie przyjeżdża jakaś ilość urlopowiczów. Do miejsc tego typu zaliczyć można na przykład Kąty Rybackie, położone na Mierzei Wiślanej.

  Co prawda na co dzień w Kątach mieszka około siedmiuset mieszkańców, to latem turystów będzie znacznie więcej. Lecz szerokie, piaszczyste plaże sprawiają, że praktycznie ich nie widać, nie mówiąc już o tym, że będzie tłoczno. Liczne noclegi Kąty Rybackie zachęcają niskimi cenami, sporo z nich otwartych jest tylko w lecie, ale spotyka się coraz częściej też obiekty na cały rok. Dużą popularnością cieszy się między innymi willa turkusowa, położona w zasadzie nad samym brzegiem Zalewu Wiślanego.

  Pensjonat ten może zaproponować kilkadziesiąt miejsc noclegowych w apartamentach i różnych pokojach, a do tego możliwość skorzystania z grilla, duży parking i plac zabaw dla najmłodszych.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.