ARTICLES
 • Kwi
  08

  Południe naszego kraju jest bardzo pięknym regionem, gdzie bez problemu możemy pojechać na weekend lub dłuższy urlop

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Piękna natura, lasy oraz pagórki; pyszne jedzenie i sympatyczni ludzie – ta całość możne przyciągać wszystkich na południe Polski – nie tylko Polaków, ale także obcokrajowców.
  Jeżeli chcielibyście wyprawiać cyklicznie swoje maluchy na obozy jeździeckie to okolice Limanowej posiadają rewelacyjną do tego infrastrukturę.

  Cudowne lasy, mało aut oraz poczucie, że jest się bliżej przyrody. Z tych powodów taki wyjazd i spędzone kilkanaście dni w towarzystwie śpiewu ptaków i zapachu lasu, będą niezapomnianym doświadczeniem. Fachowi opiekunowie na pewno zaszczepią w naszym maleństwie miłość do koni . Z pewnością smyk już na zawsze będzie kochał jeździectwo i przy wszelkiej przytrafiającej się okazji będzie dosiadał rumaka.

  Wypoczywając w Limanowej nie możemy zapomnieć, że jest to bardzo fajne górskie miasto. Jeśli interesuje nas pyszny posiłek, to Limanowa restauracja (każda w tym przepięknym miejscu!) zaserwuje nam smaczne, regionalne przysmaki . Nie możemy przepuścić takiej szansy. Możliwe że tak zauroczymy się tą kuchnią, że zapragniemy powracać na ich obiady. Trzeba zauważyć również, że potrawy w każdej porze roku będą inne, gdyż właściciel restauracji korzysta z darów natury – więc na przykład na grzyby należy wpaść jesienią.
  Warto zwiedzać nasz piękny kraj.

  Mamy całą masę atrakcji do zaoferowania zaprawionym podróżnikom, poszukiwaczom przygód, ale też miłośnikom powolnych spacerów oraz leśnej ciszy. Odkrywajmy swój kraj, bo warto.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.