ARTICLES
 • Lip
  12

  Na wczasy w góry – co warto odwiedzić?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Wprawdzie okres letni już za pasem, a ciągle mnóstwo osób nie zorganizowało tegorocznego urlopu. Część pracujących pozostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc staje się z upływem lat bardzo słoneczny, dlatego taka decyzja już nas nie zdziwi. Rezerwując noclegi właśnie na wrzesień, czyli po okresie letnim, możemy mieć gwarancję atrakcyjnych cen. A jeżeli spore koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze odnaleźć kuszące oferty tego lata.

  Tatry
  Autor: Szift
  Źródło: www.flickr.com
  Zwykle preferujemy wczasy z rodziną poza Polską. Jest to nasz ulubiony kierunek letnich wyjazdów. Przyzwyczailiśmy się do luksusowych warunków, jakie zapewniają nam europejskie hotele. W państwach takich jak Grecja, Hiszpania, czy Tunezja jesteśmy także pewni doskonałej aury w czasie całego pobytu. Na zarezerwowanie atrakcyjnej oferty za granicę może być już co prawda za późno, ale w każdej chwili możemy skorzystać z szalenie popularnej okazji last minute. Oczywiście, jest to rozwiązanie dla ludzi, którzy nie boją się ryzyka.

  Jeżeli w takim razie nie mamy jeszcze żadnych planów na lato w tym roku, może spróbujemy spędzić je w naszej pięknej ojczyźnie? Polska ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych atrakcji turystycznych. Mamy do wyboru zarówno piękne wybrzeże, jak i majestatyczne pasma górskie. Jeśli jesteśmy wielbicielami dalekich wędrówek po górskich ścieżkach, to na pewno nie zawiedziemy się na Tatrach.

  Jeśli jedziemy tam na wakacje, to najkorzystniejszym wyjściem będzie nocleg w Zakopanem ( noclegi w Zakopanem na eholiday.plnoclegi w Zakopanem na Ta urokliwa stolica ojczystych gór od dawna przyciąga całe tłumy wczasowiczów. Miasto ma do zaoferowania nie tylko wspaniałe pejzaże, ale również bogatą historię i mnóstwo ciekawych budynków historycznych. Przed wojną w Zakopanem swoje posiadłości posiadali znani ludzie Rzeczypospolitej. Przebywając w Zakopanem koniecznie powinniśmy przespacerować się po głównej ulicy i Pspróbować wyśmienitych oscypków. Z łatwością zwiedzimy całe miasto i okolice, wynajmując taxi (sprawdź ofertę) Zakopane. Można również zdecydować się na spokojniejszą miejscowość. Domki w górach to doskonałe rozwiązanie dla większych grup. Nawet w okresie letnim możemy trafić na wyjątkową okazję i wynająć doskonałe miejsca noclegowe.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.