ARTICLES
 • Gru
  18

  Wakacje – Włochy i Hiszpania – polecane miejsca

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Urlop wakacyjny lub też obejmujący każdą inną część roku dobrze jest spędzić za granicą. Nie jest jednak konieczne , by wyjeżdżać w daleką podróż. Istnieją bowiem opcje udanego wypoczynku w Europie, i to wypoczynku zróżnicowanego, dobranego do indywidualnych upodobań. Jedni wybierają aktywne formy spędzania czasu wolnego; dla nich odpowiednie są narty we Włoszech.

  Inni preferują raczej bierne spędzanie czasu wolnego. W przypadku tych drugich korzystną propozycją są gorące plaże i pływanie w morzu. Jednym z najczęściej wybieranych miejsc na kontynencie z uwagi na urlop jest śródziemnomorski archipelag wysp Balearów. Hasła typu „last minute Majorka” cieszą się ogromnym zainteresowaniem, podobnie jak wypoczynek na pozostałych wyspach.

  Jeśli czytany artykuł totalnie Cię wciągnął, to zobacz odmienny polecany serwis internetowy (http://surfszkola.pl/promocjakitesurfing/), który także ma pokrewne dane na omawiany temat.

  Zarówno Włochy, jak i Hiszpania to kraje oferujące szerokie możliwości w zakresie urlopów. To, co zachęca przyjezdnych z Polski to w dużej mierze wyższe temperatury. Zobacz propozycję wypoczynku w Hiszpanii – kliknij tutaj.

  Dla narciarzy

  narty
  Autor: SkiStar
  Źródło: http://www.flickr.com

  Miłośnicy sportów zimowych nie muszą udawać się na zatłoczone krajowe trasy narciarskie, by móc cieszyć się wypoczynkiem. W Polsce często jest sytuacja, że stoki nie są odpowiednio naśnieżone i są tam złe warunki do jazdy. Z drugiej strony dla ludzi, którzy dopiero zaczynają jazdę na nartach, niepotrzebne są rozległe trasy za granicą. Wytaczający może okazać się niewielki stok na uboczu, o mniejszym nachyleniu, na którym można trenować spokojnie swoje umiejętności. Pod hasłem „narty Włochy” kryją się najczęściej oferty dla pewnie czujących się narciarzy, którzy mają już kilkuletnią wprawę. Wypoczynek w zagranicznych kurortach nierzadko niestety powiązany jest z dużymi cenami. Nie zawsze przyjezdnych z Polski stać na oferty w rodzaju „narty w prowincji Trentino”. Z drugiej strony rozwiązania tego rodzaju mogą być niezwykle korzystne, gdyż można napotkać dobrą promocję – sprawdź tutaj.

  Dla lubiących zwiedzać

  Barcelona, Hiszpania
  Autor: Bogdan Seredyak
  Źródło: http://www.flickr.com

  Hiszpania i Włochy to nie tylko piękne i nastrojowe plaże. Są to także państwa o bogatym dorobku kulturalnym. Każdy z nich ma interesującą historię, której ślady odnajduje się w różnorodnych obiektach zabytkowych. „apartamenty Hiszpania” to hasło, które pozwoli na zorientowanie się w ofertach na temat apartamentów, zarówno do wynajęcia, jak i do kupienia. Natomiast dla osób, które wybiorą się do Barcelony, by tam podziwiać wspaniałe widoki i piękno architektury, skierowane są raczej pomysły w rodzaju „noclegi Barcelona”. Oferty takie będą urozmaicone, tak samo jak koszty, gdyż dotyczą różnych miejsc, w których jest możliwość noclegu.

  Źródło: III Millenium
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.