ARTICLES
 • wrz
  04

  Odpoczynek w Tatrach

  Posted in Turystyka, Wakacje
  zakopane

  Źródło: www.morguefile.com

  Polska jest naprawdę pięknym krajem. Nie twierdzą tak jedynie jej dumni mieszkańcy, ale obiektywni przybysze z zagranicy (do przykładowo modnej ostatnio Białki co patrząc na zdjęcia choćby tutaj: nie dziwi). My, obywatele Polski, posiadamy kilka skarbów.

  Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie (www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/cityinfo.php) to często najcenniejsze źródło danych? Tak jest i w tym wypadku – gdy klikniesz ten link, znajdziesz inne cenne treści.

  Jednym z naszych dóbr narodowych są zapierające dech w piersiach Tatry.

  Podhale to cudowne miejsce na urlop. Za mało tu miejsca, by wypisać wszystkie rzeczy, jakie czekają na przyjezdnych w Tatrach. Przyjemności dla siebie odszukają tu wielbiciele alpinizmu – szczególnie fajnym do zdobywania szczytem są Rysy, najwyższa góra Polski. Fani ekstremalnych przeżyć bez wątpienia pokochają najniebezpieczniejszy szlak w Tatrach – drogę na Orlą Perć. Fanom cichego wypoczynku na sto procent spodoba się wizja miłych przechadzek Krupówkami oraz słuchania widowiskowych koncertów lokalnych muzyków. Trzeba także spróbować perełek kuchni podhalańskiej i nabyć przytulne kurtki z owczej wełny.

  Jeżeli preferujesz ekskluzywne warunki pobytowe, na pewno zainteresują cię niedrogie apartamenty w Zakopanem, oferowane przez renomowane hotele. Kiedy do Google wstawisz sformułowanie „apartamenty w Zakopanem”, otrzymasz najważniejsze informacje na ich temat – adresy hoteli, ceny noclegów oraz dane rezerwacyjne.

  Jeżeli nie podoba ci się głośna atmosfera Zakopanego i zamierzasz spędzić urlop w miejscowości fajnej, jednak dużo zaciszniejszej, celem twoich podróży musi być Białka Tatrzańska. Ta niewielka podhalańska wieś posiada dużo dobrych atrakcji. Miłośnicy dawnych budowli znajdą tu zjawiskowy kościółek św. Szymona i Judy, skonstruowany ponad trzysta lat temu. Zwolennicy nart będą się rewelacyjnie bawić w jednym z kilku sporych ośrodków narciarskich, które oferują wygodne wyciągi. Osoby, które preferują sporty wodne, dostają tu kapitalne miejsca na ekstremalne spływy kajakowe.

  Gdy będziesz zdania, że znajdujący się w tym miejscu wpis jest wartościowy, kliknij ten link, a znajdziesz więcej info podobnych materiałów!

  Dla wszystkich turystów udostępniany jest znakomity basen z wodą termalną. I wszystko to na wyciągnięcie ręki – Białka Tatrzańska jest położona tylko dwadzieścia jeden kilometrów od Zakopanego!

  Źródło: Eholiday.pl
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.