ARTICLES
 • Cze
  08

  Urlop w kraju corridy i słońca. Sprawdź, co musisz zobaczyć

  Posted in Turystyka, Wakacje, Na czym ćwiczyć?
  O ile jesteś zwolennikiem wakacji, w trakcie których można leżeć na gorącej plaży i zobaczyć wiele ciekawych miejsc, ciekawym celem wydaje się Hiszpania. Ten niesamowity kraj posiada zarówno malownicze wybrzeże, w sam raz dla wielbicieli plażowania, jak i multum zabytków.

  hiszpania - miasteczko
  Autor: Jocelyn Kinghorn
  Źródło: http://www.flickr.com
  Najbardziej atrakcyjnym miejscem dla tych gości, którzy zamierzają spędzić urlop wśród zjawiskowych budowli, jest rzecz jasna Barcelona, stolica krnąbrnej Katalonii. W tym malowniczym mieście wszędzie można natknąć się na wytwory wybitnego, aczkolwiek chyba odrobinę zwariowanego artysty – Gaudiego.

  Jego flagowym wytworem jest wyjątkowa katedra Sagrada Famillia, która swym wyglądem potrafi czytaj zachwycić, albo odpychać – jedno jest pewnikiem, nikt nie przejdzie obok tego zjawiskowego wytworu architektury sakralnej obojętnie. Jeżeli posiadasz trochę pieniędzy do wyłożenia na wymarzone wakacje, powinieneś postawić na ekskluzywne apartamenty Hiszpania. Tego gatunku przybytki turystyczne różnią się od klasycznych hoteli wysokim standardem. Apartament zazwyczaj ma sporo większą powierzchnię i oferuje wiele udogodnień, takich jak np.

  Ten post wydał Ci się ciekawy? Więc zachęcamy do naszej następnej witryny. Na niej oczekuje na Ciebie aktualny tekst.

  elegancka kuchnia lub jacuzzi. Sprawdź więcej polecanych ofert: tanie wakacje w Hiszpanii

  Jeśli pragniesz znaleźć niezbyt obciążające konto wyjazdy urlopowe w kraju Cervantesa, musisz wyczekiwać na promocje. Aby dostać atrakcyjne cenowo last minute na Majorkę albo do Andaluzji, musisz codziennie przeglądać propozycje z biur podróży (link do strony). Informacje o takich gratkach najczęściej można przeczytać na portalach sieciowych przedsiębiorstw podróżniczych, więc trzeba codziennie zaglądać na nie, by żadna oferta nie minęła niezauważona.

  wakacje - Majorka
  Autor: Thierry Chervel
  Źródło: http://www.flickr.com
  Hiszpania to także kraj, który słynie z zamiłowania do piłki nożnej. Jeżeli pojedziesz do Madrytu, koniecznie idź, by ujrzeć przepiękny stadion Santiago Bernabeu, na którym gra najzdolniejsza drużyna w kraju. Przy niezłym szczęściu może ci się uda wejść na trening i zobaczyć najlepszych piłkarzy na żywo – to cudowne doświadczenie dla zapalonego fana tego sportu.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.