ARTICLES
 • gru
  14

  Egzotyczne kierunki na wakacje

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Z roku na rok, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej egzotycznych i ciekawych kierunków wojaży. Naturalnie, Egipt albo Turcja nadal cieszą się zainteresowaniem, ale dużo atrakcyjniejsze stają się na przykład wycieczki do Chin. Zwykle długie podróże planujemy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy powoli także spontanicznie wyjeżdżać.

  indie, egzotyczne

  Źródło: http://www.eccotravel.eu/

  Jeżeli chodzi o oferty last minute egzotyka staje się coraz bardziej popularna.

  Jakie kierunki wybieramy?

  Kierunki naszych wojaży są bardzo zróżnicowane. Biura podróży mają w ofercie wycieczki na Dominikanę, do Peru, do Afryki i mnóstwo innych. Należy jednak wiedzieć, że do tego typu wyjazdu należy się odpowiednio przygotować.

  Zaciekawił Cię nasz tekst? Jest nam miło. Może wyrazisz chęć także przejrzeć nowe frapujące wiadomości? Musisz jedynie kliknąć na łącze i gotowe.

  Jeżeli mamy w planach zwiedzanie Afryki – musimy odpowiednio wcześniej się zaszczepić na kilka chorób tropikalnych, albo pamiętać o lekach w trakcie podróży. Na pewno musimy odwiedzić przed planowanym wyjazdem lekarza. Afryka to oczywiście niejedyny kierunek.

  Jeżeli chodzi o oferty last minute Indie zyskały na popularności, w szczególności region Goa. Przepiękne plaże, ciepłe morze – to wręcz idealne warunki do wakacyjnego wypoczynku. A ponadto odmienna kultura, wspaniałe smaki, ciekawi ludzie. Zdecydowanie warto zobaczyć Indie.

  Wejdź naszą następną witrynę. Tam opublikowaliśmy frapujące wiadomości. Prosimy – doczytaj szczegóły. Będzie nam niezmiernie przyjemnie, jeżeli posty przypadną Ci do gustu.

  Naturalnie, kiedy decydujemy się na ten kierunek, także powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Pamiętajmy o wizycie u lekarza no i zdecydowanie nie należy pić wody innej, niż butelkowana. Nasz układ trawienny nie poradzi sobie z bakteriami występującymi w tamtej części świata, przez co możemy sobie zepsuć wyjazd.

  O czym pamiętać?

  eccotravel

  Źródło: http://www.eccotravel.eu/

  Indie to zaledwie jeden z egzotycznych kierunków. Żeby się tego dowiedzieć należy wpisać w wyszukiwarkę na przykład „Izrael last minute”. Zobaczymy, że tego typu ofert jest naprawdę dużo. Zanim zdecydujemy się na wykupienie takiego wyjazdu poszukajmy informacji o biurze podróży. Musimy pamiętać także, że wyprawy do egzotycznych i dalekich krajów to większy wydatek niż wakacje w Turcji czy Egipcie. Dobrze jest również przed wyjazdem zapoznać się choć trochę z kulturą i zwyczajami danego kraju, aby przez przypadek nie zrobić nikomu przykrości lub nie popełnić jakiejś ogromnej gafy.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.