ARTICLES
 • Paź
  22

  Jak spędzić miło weekend w Tatrach?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Chciałbym podpowiedzieć czytelnikom chcącym spędzić weekend w Tatrach, co w tak naprawdę mogą fajnego zrobić. Wychodzę z założenia, że główną zaletą Tatr jest najzwyczajniej niezwykła przyroda, lecz nie można powiedzieć, iż warto wyłącznie spacerować po górach. W szczególności, że niestety nie w każdym przypadku pogoda jest dobra. Poza tym, rozrywki o których zaraz wspomnę są bez dwóch zdań bardzo przyjemne. Zatem jeśli chcesz wiedzieć, jak fajnie spędzić wolny czas, serdecznie zapraszam do lektury artykułu.

  Wyśmienitym rozwiązaniem jest chociażby wizyta w aquaparku. Ze trzy tygodnie temu odwiedziłem fajny aquapark w tatrach – multum zabawy (zobacz – ). Zwłaszcza zachwyceni byli najmłodsi. Trudno w sumie wyobrazić sobie to dziecko, które nie uwielbia takiej formy spędzania weekendu. Dobry aquapark jest oczywiście w Zakopanem. Zasadniczo podhalańskie miasto w ostatnim czasie rozwija się w błyskawicznym tempie. Myślę, że za jakiś czas Zakopane będzie iście światowym kurortem – mocno tego pragnę…

  tatry
  Autor: Edgars En.
  Źródło: http://www.flickr.com

  Kapitalne są również termy w białce tatrzańskiej – niewątpliwie Białka Tatrzańska to urocza wieś – ma aż 8 kilometrów! (więcej info – ) Uwielbiam odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, bo nie ma w Polsce za wielu bardziej urokliwych wsi. Mocno się cieszę, że w Polsce powstają termy, bo akurat do teraz jeździłem przede wszystkim na Słowację. Jednak to się w ostatnim czasie zmienia i w Polsce powstało całkiem sporo term. Uważam, iż regularne wizyty w termach są niesamowitym przeżyciem. A jeszcze poza tym, terma znacznie ulepsza nasze funkcjonowanie, zdrowie.

  Nie zniechęcaj się – kontynuuj oglądanie pochłaniających Cię wątków. Wyszukasz ich dość wiele na naszej następnej witrynie. Zapraszamy!

  To pewne.

  Czyli jeśli chcesz spędzić fajny weekend w Tatrach, znowu nie musisz we wszystkich przypadkach jeździć na nartach, itp. Masz okazję zrobić dużo więcej. A więc chciałbym życzyć Tobie przyjemnego weekendu w górach.

  Nie ma co zwlekać, takie rzadkie okazje należy koniecznie wykorzystać, więc nie czekaj i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę.

  Zapewne będziesz usatysfakcjonowany – zdaję sobie sprawę, że Tatry nie są ideałem, ale nie ma tak źle. Chcę również dopisać, iż w dzisiejszych czasach turyści chcą zaoszczędzić pieniądze. To normalne, lecz w żadnym razie nie powinniśmy myśleć, iż oszczędzanie na standardzie swojego weekendowego odpoczynku jest czymś sensownym.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.