ARTICLES
 • Lip
  11

  Wakacje w trakcie całego roku

  Posted in Turystyka, Wakacje
  To bzdura, że na urlopy powinno się wyjeżdżać jedynie latem. W urlopowych krajach, które są najchętniej wybierane przez turystów, znośne temperatury najczęściej panują okrągły rok. Na dodatek w okresie posezonowym koszty wycieczek są zdecydowanie niższe, co jest plusem dla wszystkich tych, którzy mają mało środków. To świetna okazja na wczasy dla mniej zamożnych.

  hiszpańskie zabytki
  Autor: Ben Garrett
  Źródło: http://www.flickr.com
  O ile się systematycznie wchodzi na witryny biur podróży (Biuro podróży Pedro Travel), można natrafić na takie gratki jak Majorka last minute all inclusive.

  Jeśli zaintrygowała Cię tego typu kwestia, bez wahania przeczytaj również to użyteczne omówienie, ponieważ zobaczysz tam bardzo atrakcyjne wiadomości.

  Kluczowa do wygranej jest konsekwencja – na najlepsze okazje czyhają najczęściej tysiące ludzi. Trzeba pamiętać o znaczeniu określenia „last minute” – od opłacenia wakacji do rozpoczęcia podróży zwykle jest zaledwie kilka dni, opłaca się więc zawczasu spakować wszystkie bagaże i postarać się o urlop w zakładzie pracy.

  Trafionym pomysłem na październikowy wypad może być last minute do Barcelony – pełna oferta wycieczek last minute. Nie będzie tam gorąco jak w Tunezji czy Turcji, ale Barcelona gwarantuje o wiele więcej atutów. To zjawiskowe katalońskie miasto czaruje wyjątkowym klimatem i niecodzienną architekturą. W mieście da się dostrzec ogromny wpływ Gaudiego – płodnego architekta, który żył w Barcelonie. Jeśli chodzi o wakacje Barcelona (zobacz również mecze barcelony) może zaoferować szeroki wachlarz przybytków. Istnieją ekonomiczne schroniska dla młodzieży, normalne hotele i eleganckie apartamenty. Wybór jest zależny rzecz jasna od zasobności portfela. Precyzyjne dane na temat konkretnych miejsc noclegowych odszukasz przy pomocy Google.

  O ile posiadasz sporo gotówki przeznaczonej na wczasy i szukasz najlepszych miejsc noclegowych Hiszpanii, należy do wyszukiwarki internetowej wklepać hasło „apartamenty Hiszpania” – . Z pewnością zobaczysz wiele atrakcyjnych hoteli, szczególnie w Madrycie. Kiedy odwiedzisz Madryt, przejdź się na olbrzymi stadion najsławniejszej drużyny piłkarskiej – Realu Madryt.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.