ARTICLES
 • Paź
  16

  Wczasy – w jakim kraju?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Jesień to nie jedynie sezon przeziębień, ciągłych deszczy i fatalnego samopoczucia, to też znakomita pora, by wyjechać na urlop marzeń! Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tegowiedzą, że w okresie letnim ceny w miastach wakacyjnych są o niebo wyższe od tych, które są poza sezonem. To sprawia, że jesienią możesz wyjechać na przykład na wakacje w Bułgarii, na które nie miałeś pieniędzy latem.

  Kolejną szansą na cudowny urlop dla mniej bogatych ludzi są promocje last minute, spotykane w ofertach wielu biur podróżniczych. Za last minute (zobacz: majorka z niemiec) do Włoch możesz zapłacić o wiele mniej, niż za standardowy, zarezerwowany sporo wcześniej urlop.

  Kluczową rzeczą, o której nie należy zapominać, jest częste przeglądnie witryn biur podróży, na których zamieszczane są informacje o tego rodzaju okazjach. Ostatnio na przykład szybko możesz odnaleźć tanią wycieczkę do Maroko – . Rozsądnie jest także zapisać się do powiadomień, dzięki czemu wszystkie najnowsze wieści z firm turystycznych będą przesyłane na twoją pocztę internetową.

  A jakie państwa są najlepsze do zwiedzenia w jesienne miesiące? Wyśmienitą możliwością mogą być wycieczki do Turcji.

  Kliknij na odnośnik do serwisu (http://www.eccoholiday.com/p/grecja-santorini), on przybliży Ci temat, który Cię właśnie zafascynował. Przeczytaj tekst, posiadający ciekawe dane.

  W tym wielkim państwie jesienne dni nie są zimne, dlatego to doskonała okazja do zwiedzenia najlepszych zabytków. A Turcja jest ogromną atrakcją dla fanów Starożytności. Tam bowiem zobaczycie przepiękne pozostałości wiosek greckich oraz zapierające dech w piersiach miejsce – pozostałości Troi, dawniej potężnego miasta. Jesień to również wyborny sezon na wielodniowe przechadzki po Stambule albo wyjazd na Sri Lankę (propozycja Orlicy na: ). Gdy nie jest gorąco, zwiedzanie staje się bardzo przyjemnym zajęciem.

  Podobnie doskonałą koncepcją na wczasy jesienią są wczasy w Hiszpanii. Jeżeli nie pragniesz grzać się na plaży, okazyjna wycieczka do Hiszpanii w październiku z pewnością ci się spodoba. Punktem głównym jest oczywiście Barcelona, czarowna metropolia pełna klimatycznych budowli. Bezwzględnie warto też zwiedzić dokładnie majestatyczny Madryt. Fajnym planem na jednodniowy wypad w Hiszpanii jest wyprawa na Gibraltar – polecamy szczególnie te kierunki na Boże Narodzenie 2013.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.