ARTICLES
 • maj
  13

  Może odpoczynek w słonecznej Hiszpanii?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Gdy zapytamy przechodnia o to, która wyspa na Starym Kontynencie jest niemal rajem, nierzadko usłyszymy, że niezwykła jest leżąca w Hiszpanii Majorka.

  egzotyczna plaża

  Autor: Timothy J Carroll
  Źródło: http://www.flickr.com

  Naprawdę nie może dziwić duża estyma jaką wśród naszych turystów – chociaż również wśród przykładowo Niemców, cieszy się owa wyspa. Tak naprawdę wypoczywając na Majorce można odnieść wrażenie, iż jest ona głównie okupowana przez Niemców oraz Brytyjczyków. To akurat żadna wada, nie są to narody, które mogą zniszczyć urlop, to akurat jasne. Zastanówmy się z jakich powodów Hiszpania jest takim państwem, do którego naprawdę warto pojechać.

  Przepiękna pogoda, multum słonecznych dni – to niewątpliwie główna różnica pomiędzy Hiszpanią, a naszym krajem. Kiedy jedziemy do Hiszpanii, oczywiście w sezonie wakacyjnym, który nie jest krótki, możemy mieć 100% pewności, że nie będziemy uskarżali się na kiepską pogodę. Można w sumie powiedzieć, iż ta osoba, która kompletnie nie może sobie poradzić z bardzo wysokimi temperaturami powinna szukać nieco zimniejszego celu – może Kołobrzeg jest tego typu miejscem? Jednakże dla turysty, który kocha wysokie temperatury, zapewne nie ma bardziej wspaniałego miejsca, niż Hiszpania!

  Hiszpania jest niezmiernie różnorodna – a więc spokojnie mamy możliwość wypocząć w kontynentalnej części owego kraju, na przykład w Alicante, lecz także niezwykłe wyspy oraz niewielkie wysepki serdecznie nas zapraszają. Zwłaszcza należy docenić Majorkę, która jakby nie patrzeć została nieco opisana już na samym początku tekstu.

  Potrzebne są Ci kluczowe informacje (https://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,kontakt.html) na ten interesujący temat? Więc nie zwlekaj i wejdź do nowego tekstu – tam opracowaliśmy dla Ciebie coś ekstra.

  Dużym atutem Majorki jest na pewno to, że może zagwarantować o wiele więcej, aniżeli wyłącznie fantastyczne hotele, strawę, przedni alkohol i resztę, która jest standardem wśród znaczącej ilości miejsc.

  Jednakowoż Majorka to również wiele niezwykłych zabytków – czymś w zupełności nieakceptowalnym jest niewykupienie co najmniej jednej z wycieczek! Są takie miejsca, gdzie oprócz plażowania, kąpieli, uprawiania sportów wodnych, etc., niemal podróżni nie mają nic ciekawego do roboty. Na szczęście Majorka jest również rajem dla człowieka, które lubi wynająć samochód i zobaczyć coś fajnego (więcej na ). Poza tym, Hiszpania jest ostatnio trochę tańszą destynacją. Pewnie niemała w tym wszystkim „zasługa” kryzysu ekonomicznego, który w samej Hiszpanii wyrządził duże szkody.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.