ARTICLES
 • cze
  29

  Egzotyczne kierunki wakacyjnych wypraw

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Sezon urlopowy właśnie zbliża się do końca. Wielu z nas z pewnością ma już za sobą wakacyjne wypady. Wiele ludzi decyduje się na urlop w lecie, gdyż wtedy ich pociechy mają wakacje. I choć wycieczki we wrześniu są o wiele tańsze, rodziny z dzieciakami nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ małolaty muszą wracać do szkoły. Jednak ci, którzy nie mają jeszcze tego problemu, powinni się wybrać na urlopowy odpoczynek właśnie wczesną jesienią. Wówczas, po sezonie, agencje turystyczne posiadają w ofercie niezwykle interesujące turnusy po bardzo niskich cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?

  widoki Izraela

  Autor: photoantenna
  Źródło: http://www.flickr.com

  A jeżeli dotąd za każdym razem przeżywaliśmy wakacje na zatłoczonych greckich lub chorwackich plażach, to czas najwyższy, by odmienić kierunek wakacyjnych wypraw i wybrać się na spotkanie z niesamowitą przygodą. Taką na pewno zapewnią nam atrakcyjne wczasy w Indiach. Tak naprawdę, bardzo niewiele wiemy na temat tego fascynującego kraju, który jest złożony z kontrastów. Widzieliśmy tylko barwne obrazki, wyszukane w sieci, na których widzimy festiwal kolorów i fantastyczne budowlę.

  Czy zainteresowała Cię treść tej strony? Chcesz zgłębić większą ilość informacji? To, odwiedź witrynę (https://www.osadanaochodzitej.pl/oferta/majowka-2017.html), która da Ci wiele ciekawych faktów.

  To jednak tylko jedna strona medalu. W rzeczywistości, prawdziwe oblicze Indii zobaczymy na ulicach zatłoczonych miast.

  eccotravel

  Źródło: http://www.eccotravel.eu/

  Decydując się na last minute Indie trzeba się przygotować na wielki kulturowy szok. W jednej chwili jesteśmy w całkowicie innym świecie, który rządzi się własnymi zasadami. Warto przyjrzeć się bliżej codziennemu życiu mieszkańców tego kraju. Koniecznie należy skosztować niesamowitej indyjskiej kuchni, która posiada fanów na całym świecie. Wyprawa do tego fascynującego kraju to gwarancja niezapomnianych emocji.

  Od pewnego czasu bardzo modnym kierunkiem naszych wycieczek jest last minute Izrael (sprawdź: ).

  Prezentowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź serwis miejsce nauki jazdy konnej, a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie danych, które także będą interesujące.

  Ziemia Święta od pokoleń pociągała Europejczyków. To przecież tutaj narodziło się chrześcijaństwo, które jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji. Jerozolima to niesamowite miejsce pielgrzymek także dwóch innych światowych religii: judaizmu oraz islamu. Izrael pociąga nas swoją tajemnicą. Powinniśmy poznać lepiej kulturę oraz historię tego państwa. Pamiętajmy również o malowniczych widokach oraz smacznej kuchni.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.