ARTICLES
 • lis
  23

  W jaki sposób spędzić wspaniale wczasy – z dziećmi?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Z tego co patrzę, często ludzie jadą na wczasy do choćby Międzyzdrojów, a dzieciaki po prostu zostawiają u swoich rodziców. Jednak naturalnie w wielu przypadkach ludzie nie mogą sobie wyobrazić wczasów bez swoich dzieci. To spory wydatek, lecz i tak wakacje nad morzem z dziećmi to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Można tak naprawdę powiedzieć, że wczasy ze swoimi dziećmi mają nieco minusów, ale również nie są pozbawione atutów. Tych drugich jest sporo więcej!

  Morze Bałtyckie o wschodzie słońca

  Autor: dicau58
  Źródło: http://www.flickr.com

  Według mnie świetnym miejscem dla pragnących niesamowicie spędzić wakacje nad morzem z dziećmi jest Sopot. Luksusowy polski kurort – niesamowite miejsce, chociaż z pewnością nie jest zbyt tanie. Nie tak dawno temu czytałem, że Sopot to najdroższe miasto w Polsce, a do tego jednym z droższych na Starym Kontynencie. Piszę w tym momencie o turystyce! Jednakże i tak Sopot to miejsce, które bez cienia wątpliwości trzeba zobaczyć. Sam robię co mogę, aby spędzić w Trójmieście przynajmniej weekend w trakcie roku. Nie nudzi mi się!

  plaża w Krynicy Morskiej

  Autor: VnGrijl
  Źródło: http://www.flickr.com

  Sopot gwarantuje fantastyczne plaże – jednak myślę, że wczasy nad morzem nie mogą polegać tylko na plażowaniu i łażeniu po mieście. Trzeba, no takie jest moje prywatne zdanie, zwiedzać atrakcyjne miejsca. Przykładowo kilkudniowa wycieczka do Gdańska w żadnym wypadku nie jest kiepskim pomysłem. Największe miasto Trójmiasta to niezwykłe, duże miasto, które dla turystów jest w stanie zaoferować niezwykłe widoki. Sądzę, że nie napiszę nieprawdy, jeżeli rzeknę, iż Gdańsk to polska czołówka, jeżeli w grę wchodzą miasta w naszym kraju. Choć fajna jest również Gdynia.

  Niezwykłe miasto – w końcu jest jeszcze młode. Oczywiście jak na miasto. Pewnie większość może kojarzyć, że przed II wojną światową Gdańsk nie był polskim miastem. Zresztą Sopot również. To spowodowało, iż polskie władze tak jakby stworzyły Gdynię. Sądzę, że to tak naprawdę jedna z najlepszych decyzji w historii naszego kraju. Nasze dziecko będzie na wakacjach niesamowicie się czuło, więc nie pozostaje nic innego jak szybko zdecydować się na tego typu wyjazd. Choć nie chodzi wyłącznie o Morze Bałtyckie. Zwłaszcza mieszkańcy południa mają relatywnie krótki czas dojazdu do choćby czarnogórskich plaż.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.