ARTICLES
 • Mar
  23

  W jaki sposób najlepiej zaplanować udany wypoczynek rodzinny w Karpaczu?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Karpacz to bezsprzecznie jeden z najpiękniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

  kwatery w Karpaczu na ruszajwpolske.pl
  Autor: arekz
  Źródło: http://www.flickr.com
  Z uwagi na swoje bogate walory turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej znany pośród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz (sprawdź ofertę) jest doskonałym miejscem do spędzenia wczasów zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

  Odpoczynek w Karpaczu to przede wszystkim turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest świetnie rozwinięta. Znajdziemy tutaj równocześnie ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje mniej więcej jedenaście tysięcy miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje niedrogie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj: ruszajwpolske.pl/noclegi (zobacz i porównaj)/karpacz/pensjonaty/c,2,4,1,index.html

  Karpacz to raj dla wielbicieli narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dlatego też są otwarte do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej zaawansowanych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o przeróżnej skali trudności.

  Latem Karpacz jest nie mniej interesujący jak zimą. Pozwala na wyjątkowo aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza mieści się mnóstwo basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

  ***Całkowitą ofertę na wypoczynek dwa tysiące czternaście w Karpaczu można wyszukać w serwisie Ruszajwpolske.pl lub klikając na niżej znajdujące się linki:- Karpacz noclegi- Karpacz pensjinaty- Karpacz pokoje

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.