ARTICLES
 • Lis
  16

  W jaki sposób najlepiej zaplanować udany wypoczynek rodzinny w Karpaczu?

  Posted in Na czym ćwiczyć?, Turystyka, Wakacje
  Karpacz to bezsprzecznie jeden z najpiękniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

  kwatery w Karpaczu na 
<div style="text-align:justify"><strong>Z uwagi na swoje bogate walory turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej znany pośród [TAG=turystyka’ title=’góry’ style=’margin:5px;’/>
<div class=
  Autor: arekz
  Źródło: http://www.flickr.com

  z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest doskonałym miejscem do spędzenia wczasów zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

  Odpoczynek w Karpaczu to przede wszystkim turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest świetnie rozwinięta. Znajdziemy tutaj równocześnie ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje mniej więcej jedenaście tysięcy miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje niedrogie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj: to raj dla wielbicieli narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dlatego też są otwarte do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej zaawansowanych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o przeróżnej skali trudności.

  Latem Karpacz jest nie mniej interesujący jak zimą. Pozwala na wyjątkowo aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza mieści się mnóstwo basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

  ***Całkowitą ofertę na wypoczynek dwa tysiące czternaście w Karpaczu można wyszukać w serwisie lub [zimowiska dla dzieci] klikając na niżej znajdujące się linki:- Karpacz noclegi- Karpacz pensjinaty- Karpacz pokoje noclegi (zobacz i porównaj)

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.