ARTICLES
 • lip
  28

  Najcudowniej wypoczywać na Podlasiu

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Każda pora jest odpowiednia, aby pojechać na Podlasie. Region ten ujmuje przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najlepszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednakowoż okres letni, kiedy bogactwo i powab rzek i jezior rzuca się w oczy najbardziej. Wszystkiego co oferuje ten region nie da się zaliczyć w jeden weekend.

  Potrzeba chociaż kilku dni dla zaznajomienia choć z fragmentem atrakcji, jakie oferuje Podlasie.Są do dyspozycji tu różne rodzaje turystyki pozwalające dokonać wygodnego wyboru.

  Zainteresowały Cię informacje gran canaria z niemiec przedstawione w tym wpisie? Szalenie miło więc będzie nam podzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Czekamy na recenzję!

  Zaś ośrodki na Podlasiu (taki jak bajdarka) oferują sporą i różnorodną ofertę noclegową, więc miejsc do wypoczynku nie powinno braknąć nawet dla tych, którzy nie zabukują sobie ich przed przyjazdem.

  w lesie

  Autor: Jess Wood
  Źródło: http://www.flickr.com

  Region rozbudowuje sieć ścieżek rowerowych dla rowerzystów. Do końca 2015 roku ma powstać w Podlaskim dodatkowo prawie 600 km tras dla rowerów. Najbardziej atrakcyjne szlaki przebiegają przez pełne uroku parki Podlasia. Znajdują się tu aż cztery Parki Narodowe: Białowieski, Biebrzański, Narwiański i Wigierski. Dla podróżników, którzy chcą się przemieszczać wzdłuż obranej trasy i zmieniać bazę w trakcie przemierzania kolejnych kilometrów, bardzo znaczącą rzeczą będą noclegi na Podlasiu (wyjątkowo polecamy: bajdarka – noclegi na podlasiu). Trasę wycieczki należałoby tak rozplanować, aby miejsce do spania było w jak najbardziej malowniczym miejscu.

  Bory Tucholskie

  Autor: Szymon Nitka
  Źródło: www.flickr.com

  Niezwykle popularne na Podlasiu są trasy spływów kajakowych malowniczymi meandrami Bugu, Biebrzy czy Narwi. Na wyprawy wzdłuż nurtów rzek wybierają się amatorzy sportów wodny, dla których samo wiosłowanie jest frajdą. Również i mniej wysportowani koneserzy wdzięków przyrody korzystają z tej formy przemieszczania się z ogromną przyjemnością. Cisza i spokój, która cechuje zwłaszcza tereny parków narodowych, sprzyja możliwościom oglądania i napawania się pięknem środowiska naturalnego.

  Niniejszy artykuł omawia naprawdę ważne sprawy, jednak przeczytaj ponadto tamto źródło (https://naturalhotel.pl/wesela) – na pewno stwierdzisz, że są godne uwagi.

  Miejscami są to tereny całkowicie pozbawione interwencji człowieka, więc jest czym się zachwycać. Strefa parków narodowych i krajobrazowych w województwie podlaskim daje ogromne możliwości turystyczne.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.