ARTICLES
 • Cze
  26

  Najciekawsze destynacje na wyjazd

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Warto zawsze mieć w głowie jakiś wyjazd wakacyjny, bo znane są co roku historie odnośnie niewypału spontanicznego wyjazdu. Costa del Sol okazuje się świetnym wyborem, nie tylko, patrząc na satysfakcję partnera oraz partnerki, lecz stanowi także świetną destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swoim zasięgiem obejmuje także wybrzeże śródziemnomorskie, natomiast dokładnie znajduje się między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.

  Katedra w Hiszpanii
  Autor: Nacho
  Źródło: http://www.flickr.com
  Rewelacyjne oraz oryginalne pomysły na wakacje czy na urlop – różnorodność opcjiJedna z hiszpańskich wysp archipelagu Balearów dała się już poznać wielu turystom z różnych zakątków świata.

  Nie chcesz skończyć intrygującego zagadnienia na tym poście? Zatem zachęcamy do kolejnych – kliknij w źródło wycieczki firmowe i przenieś się na zbliżoną stronę.

  Mowa oczywiście o wyspie takiej jak Majorka. Jest to jedna ze szczególnie chętnie wybieranych letnich destynacji. Szczególnie słynnym oraz wyjątkowo ochoczo wybieranym miastem, nie tylko ze względu na to, że jest stolicą, jest właśnie Palma de Mallorca.

  Zaciekawił Cię opisywany artykuł? Jeżeli tak, to sprawdź dodatkowo szczegóły pod źródłem (http://www.entrevilles.pl/). Poznasz wtedy jeszcze inne dane wiążące się z omawianą tematyką.

  Zbudowana głównie z wapieni wyspa hiszpańska brana jest na tapetę niezwykle ochoczo przez organizatorów wycieczek na wakacje, przykładem jest wyjazd last minute na Majorkę.

  Wybrzeże Costa del Sol pełne tajemnicWschody czy zachody słońca na wybrzeżu Costa del Sol są pamiętne na długi czas. Na tym obszarze zdefiniować można sporo popularnych kąpielisk morskich, wśród których przeważnie wybierane są właśnie Nerja, Malaga oraz Marbella. Nierzadko turyści, przybywający do Hiszpanii z wizytą, preferują wypoczynek w Torremolinos oraz Benalmadena. Dobrze przygotowana na przyjazd turystów na wakacje – i nie tylko – baza hotelowo-gastronomiczna zaskakuje turystów jak nadzwyczaj pozytywnie. Należałoby więc poszukać ofert wyjazdów, oferowanych przez najlepsze biura podróży.

  Archipelag Balearów z hiszpańską Majorką zaprasza
  Niemałe zainteresowanie także turystów z Polski dotyczy szczególnej hiszpańskiej wyspy, takiej jak właśnie Majorka. Popularność zyskała ona również dzięki poleceniu naszych bliskich, którzy dodatkowo motywują do zwiedzenia oraz dogłębnego poznania tego raju na ziemi. Na miejscu spotka nas dużo, niespodziewanych wręcz rozrywek, które zostaną przez nas zapamiętane na długo. Serra de Tramuntana to lokalizowane w północno-zachodniej części wyspy pasmo górskie, jakie podoba się przyjezdnym.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.