ARTICLES
 • Wrz
  17

  Wakacyjny czas na urlopy jest już tuż tuż

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Sezon wypoczynkowy już niebawem, będziemy mogli uznać za otwarty. Doskonałą okazją na otwierający wyjazd będzie weekend majowy, który w Polsce uważa się za świetny czas dla pierwszych zagranicznych wyjazdów. Każde biuro podroży oferujące swe usługi w Polsce świetnie wie, że jest to pierwsza okazja do sprzedania sporej liczby rozmaitych wycieczek. Z całą pewnością w tym roku znacznym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

  wczasy, wakacje, last minute
  Źródło: http://www.eccoholiday.com/

  Do wyjazdu w ten gorący region Europy polskich turystów może skłonić pogoda, która w naszym kraju nie daje powodów do zadowolenia. Temperatury trochę powyżej zera przez pierwsze 4 miesiące roku, sprawiają, że wielu tęskni za gorącymi promieniami słońca. W Hiszpanii upalnych dni nie będzie brakowało. Celem wypraw naszych krajan z całą pewnością będą hiszpańskie archipelagi. Jeśli mamy zamiar wybrać się gdzieś bliżej, idealnym rozwiązaniem będą Baleary. Najbardziej znaną wyspą tego archipelagu jest Majorka, więcej ofert: . Jest to typowo turystyczny kurort, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w szczególności gości z Niemiec czy też Wielkiej Brytanii. Na Majorce nie brak miejsc, w których można się przednio zabawić. Puby oraz lokalne restauracyjne są w tych rejonach otwarte 24 godziny w ciągu doby.

  To jest niezwykle interesująca tematyka i dobrze byłoby ją poznać bliżej, więc bez wahania zobacz szczegóły w źródle (http://golden-cars.pl/wynajem-samochodow-dostawczych/), który znajduje się tu.

  Należy nie zapominać, że z racji dużych temperatur, które spotykamy w tym zakątku Europy, aktywne życie rozpoczyna się tutaj dopiero nocą, gdy temperatura jest bardziej sprzyjająca spacerom oraz poznawaniu miasta.

  wakacje, wczasy

  Równie bardzo popularnym kierunkiem, gdy mowa o Hiszpanii są również Wyspy Kanaryjskie. Są one nieco oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, jednak swoim wyjątkowym klimatem ogromnie przypominają to, co można spotkać na Balearach. Jedną z głównych wysp jest Teneryfa. Teneryfa jest takim miejscem, które znajduje się bliżej czarnego lądu, tak więc trzeba być przygotowanym na odrobinę bardziej egzotyczną pogodę. Z racji większych odległości droga lotnicza jest dłuższa, stąd też i droższa. Chętnych jednak nie brak, z racji pięknych plaż a także wielu innych atrakcji, które są zagwarantowane gościom w czasie ich pobytu w najlepszych hotelach, jakie tylko można sobie wyśnić.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.