ARTICLES
 • paź
  08

  Jak odpocząć i poprawić swoje zdrowie?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Na pewno każdy z nas czuje się już znużony nieustannym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie globalnego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów rankiem budzimy się zmęczeni.

  Jednak Białka Tatrzańska to nie tylko popularne baseny termalne w Polsce. Ta mała wioska ma nie lada gratkę dla miłośników starej architektury. Warto zobaczyć liczący ponad trzysta lat uroczy kościółek. Zbudowany on został w całości z drewna i jest słynnym elementem przepięknego Szlaku Architektury Drewnianej. Można w środku poczuć niepowtarzalną atmosferę regionalnej kultury. O ile kościół wpadnie wam w oko, w przyszłości pojedźcie na wycieczkę w inne części Małopolski, gdzie stoją tego typu drewniane budowle.

  Tatry, góry

  Autor: Mariusz Chilmon
  Źródło: http://www.flickr.com

  Niezwykle popularne są obecnie wczasy dla zdrowia. Jeździmy w takie miejsca, gdzie nie tylko zrelaksujemy się, ale również zadbamy o naszą formę. Dlatego modne są obecnie rodzinne pobyty w sanatorium. Niedawno to miejsce kojarzyło się jedynie z rozrywką dla starszych ludzi. Dzisiaj, dzięki interesującej ofercie i innowacyjnym metodom, sanatoria tętnią życiem i są przepełnione kuracjuszami w różnym wieku.

  Latem Białka Tatrzańska staje się świetną bazą wypadową na wycieczki górskimi ścieżkami. Jest tu też coś dla fanów mocnych doświadczeń – Białka Tatrzańska posiada bystrą rzekę, na której można pływać specjalnymi kajakami. Górskie rejony idealnie nadają się na loty paralotnią.

  termy

  Autor: Agencja PR Pan Pikto
  Źródło: Agencja PR Pan Pikto

  Doskonały odpoczynek zapewnia nam Białka termy.

  Pragniesz poszerzyć wiedzę z tego ciekawego tematu? Zatem dobrze trafiłeś. Zwyczajnie naciśnij to i przeloguj się do kolejnej strony.

  Dzięki swemu pięknemu położeniu, ten ośrodek gwarantuje nam wspaniały odpoczynek w pobliżu majestatycznych gór. Do wyboru mamy mnóstwo niesamowitych atrakcji. Możemy skorzystać z basenów, rozmaitych zabiegów kosmetycznych, łaźni oraz cudownych właściwości wód termalnych. Wszystko to znajduje się w efektownym i bardzo stylowym budynku. Na miejscu są także restauracje z pysznym jedzeniem.

  Pobyt w tego typu miejscu to szansa, aby pozbyć się stresu, zatroszczyć się o naszą formę, a też w końcu wypocząć. Terma Bania spowoduje, że nie będziemy myśleć o problemach i skoncentrujemy się na własnych przyjemnościach. Jest to z pewnością najlepsza forma relaksu, kiedy rozluźnia się nasze ciało i dusza. To również wspaniała zabawa dla naszych pociech, które będą oczarowane możliwościami, które zapewnia im ten ośrodek.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.