ARTICLES
 • Paź
  07

  Bułgaria – wczasy dla każdego

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Bułgaria jest państwem, który spełnia wszystkie warunki, by zostać wakacyjnym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez wielu turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, ponieważ kraj ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się w szczególności latem. W tym czasie możemy liczyć na piękną pogodę, której w Polsce nikt nie może zagwarantować.

  wakacje, wczasy
  Źródło: http://www.eccoholiday.com/

  W okresie letnim Morze Czarne jest cieplejsze od Bałtyku. Takie kurorty jak Warna czy Burgas z pewnością przypadną Polakom do gustu, bowiem leżą tuż obok cudownych plaż a także godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to też znakomite miejsce na nocne imprezy, gdyż władze typowo wypoczynkowych miasteczek robią niemalże wszystko ażeby przyjezdni nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Puby jak również kawiarnie są tu otwarte do samego rana. Bułgaria (https://coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) z biurem podroży Eccoholiday.

  Korzystne położenie, to nie wyłączne walory tego państwa położonego na Półwyspie Bałkańskim. Innym argumentem, który może przemówić do świadomości obywateli polski są ceny, jakie tutaj spotkamy. Na wakacje w Bułgarii wydamy zdecydowanie mniej niż na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy Turcji, w której mogą spotkać nas podobne temperatury oraz krajobrazy. W ostatnich latach baza hotelowa w Bułgarii zdecydowanie się polepszyła i bardzo łatwo odnaleźć teraz noclegi o europejskim standardzie. Takie walory Bułgarii podkreślane są przez polskie biura turystyczne, które bardzo często proponują swym klientom wyjazd wakacyjny właśnie do tego kraju.

  Ceny kształtują się niezmiernie korzystnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed samym urlopem, nasza wycieczka Bułgaria – eccoholiday.com/kraj/bulgaria/ – last minute okaże się bardzo oszczędna. Z cała pewnością za tak niewielkie pieniądze warto się wybrać nad Morze Czarne, aby zrelaksować się i powrócić z piękną oraz naturalną opalenizną. Ułatwieniem w podróży może być to, że Bułgaria od paru lat jest w UE. Z tego też powodu możemy liczyć na wyjątkowo szybkie odprawy na granicy.
Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.