ARTICLES
 • Kwi
  28

  W jaki sposób odpocząć w polskich Tatrach?

  Posted in Turystyka, Wakacje
  Nie wychodzisz z założenia, że nasze Tatry są trochę przereklamowane? W takim razie myślimy tak samo – nadal ubóstwiam Tatry – polskie, choć słowackie także są miłe. I chociaż austriackie Alpy zapewne są nieco bardziej majestatyczne, i tak regularnie chodzę po Tatrach. Jednakże nie preferuję tylko spacerów po górach. Lubię także baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce sporo basenów termalnych. Zapewne z tej przyczyny, że Unia Europejska ochoczo przydziela dotacje… To chyba dobrze.

  Jeszcze kilka lat temu w sumie terma kojarzyła mi się ze Słowacją – jednakże to się na całe szczęście zmieniło. Górale wreszcie doszli do wniosku, że skoro chcieliby zarabiać dutki, powinni starać się, rozszerzać swoją ofertę.

  Zobacz, czy następny link (https://www.uroczysko7stawow.pl/spa-by-loccitane/day-spa) jest tym, czego właśnie poszukujesz. Z pewnością niezwykle pomoże Ci w Twym projekcie, który teraz robisz. Sprawdź, naprawdę nie pożałujesz!

  Generalnie baseny termalne w Polsce potrafią pokazać wyśmienity poziom. Prawda jest taka, że nie ma bardziej wspaniałego uczucia, aniżeli pójście na basen termalny po narciarskich szaleństwach bądź górskich wędrówkach…

  Tatry
  Autor: hosiawak
  Źródło: www.flickr.com

  A więc moim zdaniem baseny termalne w Polsce (np. ) w żadnym razie nie są gorsze, niż choćby słowackie. Wiem, że w wielu przypadkach sądzimy, iż infrastruktura dla turystów w polskich Tatrach nie poprawia się. To złe rozumowanie – nieco szacunku dla naszych górali mimo wszystko by się przydało. Fajnie, ale przecież w Tatrach możemy robić dużo więcej interesujących rzeczy. Na przykład bardzo dobrym pomysłem są choćby jednodniowe wycieczki. Zwłaszcza Zakopane, czyli polska stolica Tatr to miejsce, skąd każdego dnia możemy pojechać w fajne tereny.

  Przykładowo interesująca jest wycieczka do Słowackiego Raju. Pewnie na Słowacji nie ma ślicznych miast, to jednak przyrodę mają niesamowitą. Sympatycznie wspominam również Wadowice – z wiadomych przyczyn.

  Masz wielki problem ze znalezieniem efektywnego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno prędko może pomóc Ci ta strona noclegi na podlasiu.

  Bez większego cienia wątpliwości warto pojechać również do Wieliczki oraz Oświęcimia. Chociaż naturalnie wycieczka do Oświęcimia to niemiłych nie należy – jeżeli masz słabą psychikę, jesteś wrażliwy, musisz dobrze przygotować się do tej wycieczki. Można wymienić wiele rozwiązań, dzięki to którym odpoczniesz w Tatrach. I z tej przyczyny lubię Tatry – są różnorodne. Mam ogromną nadzieję, że znajdzie się chociażby jedna osoba, która najzwyczajniej po przeczytaniu artykułu odwiedzi Tatry.

Copyright © 2012 EuroAtlas.pl. All rights reserved.